2733
2734
عنوان

زردی نوزاد یک ماهه طول کشیده

31363 بازدید | 17 پست
بچه فامیلمون یک ماه ویک هفته س زردیش خوب نشده ،دکترم زیاد بردن اما خوب نمیشه ،کسی تجربه چه کار کنن ،گناه داره طفلک
کسی که خودش را اصلاح نمیکند چگونه دیگری را اصلاح میکند امام علی علیه السلام
مادرعرق کاسنی بخوره شیرخشت و از عطاری بگیرید دم کنید هم روزی دوتا ۳۰ سیسی به بچه بدید و یه لیوانم مادر بخوره ۳روزه خوب میشه
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر زاده من دو ماه زردیش طول کشید زیر دستگاه هم رفت فایده نداشت کاسنی و شیر خشت هم خوبش نکرد فقط قرص فنوباربیتال رو چند روز داد خوب شد دکترش گفت داروش همینه
امروز رو زندگی کن فردا دیگه دیره
اگه زردی در حدی باشه که نیاز به بستری باشه دکتر حتما بهشون میگه معمولا زیر ده بستری نمیشن. و دکتر به من گفت تا دو ماهگی هم ممکنه بچه زردی داشته باشه
ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
سلام ما که له نوزادهامون همه رو از دم یکی یا د تا دونه انار رو آبشو میچکونیم تو دهن نوزاد فی الفور زردیش رفع میشه من به پسر خودمم یکی دوبار انار چکوندم تو دهنش البته هر بار یکی تا دو دونه انار معجزه است ایشالله که زود خوب بشه
پسرمنم تا 40 روز زردی داشت.تا ختنه اش نکردیم و خون از بدنش نرفت خوب نشد.ما ازمایش دادیم گفتن بخاطر اینه که شیرمادر میخوره.گروه خونیمون بهم نمیخورد.نگران نباش دیگه بچه 1ماهه مغزش اسیب نمیبینه.زردی 10 هم خیلی کمه دستگاه لازم نداره
2706