2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داشته

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2728
2740
کار واجبت چی بود بگو تا ببینم حق با کی ؟

قرار بود من برم بیرون اگه شد برم محل کارش 

بهش خبر دادم گفت از صبح چهار بار منم بیدار کردی 

از نظر من یه مرد نباید تا الان بخوابه واقعا نمیپسندم 

قرار بود من برم بیرون اگه شد برم محل کارش  بهش خبر دادم گفت از صبح چهار بار منم بیدار کردی&nbs ...

اوکی .پیگیر باش ببین مرد کاری هست یا نه بعضی مردها بیعار هستند ‌این قدر میخوابن بوی گند عرقشون کل خونه را برمیداره .اگه هر روز تا لنگ ظهر خواب یه خط قرمز بکش روش و تمام ‌.اگه نه روز تعطیل بوده و خواسته استراحت کنه گیر نده .کلا نامزدی برای شناخت دیگه .

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .
اوکی .پیگیر باش ببین مرد کاری هست یا نه بعضی مردها بیعار هستند ‌این قدر میخوابن بوی گند عرقشون کل خو ...

هر چی بیشتر میشناسمش 

حس میکنم اصلا شبیه هم نیستیم 

البته هر روزمون دعواس 

و بنظر اون همش من مقصرم 

بعضی وقتا اگه میبینی خوابه و نمیتونی بیدارش کنی یه پیام ( راجب همونی که میخواستی بگی بهش رو ) به گوشیش بفرست یا تو یه برگه بنویس تهشم بنویس خواب بودی نخواستم بیدارت کنم 

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
بعضی وقتا اگه میبینی خوابه و نمیتونی بیدارش کنی یه پیام به گوشیش بفرست یا تو یه برگه بنویس تهشم بنوی ...

قبلا این حرکتو زدم بعد بهم گفته باید ‌پیگیرم میشدی شاید دلم میخواست تو بیدارم کنی 

قرار بود من برم بیرون اگه شد برم محل کارش  بهش خبر دادم گفت از صبح چهار بار منم بیدار کردی&nbs ...

خب اگه کارش تایم ظهر هست چه عیبی داره بخوابه . اما اگه بیکاره یا بجای کارو زندگی میخوابه که صحبت کن باهاش حتما

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.