2733
2734
عنوان

تقویم چینی دقیق نی نی جون

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 53 پست
خب علائمت چیه حالت تهوع ویار

عزیز من بعد چندین سال پارسال حامله شدم تا ۹ ماه گفت دختره نازه بعد که دنیا امد پسر بود و به دلیل دیرعمل شدن و کمبود اکسیژن ۳ روزگی فوت شد

الان ۱۰ ماه میگذره و ده روز دیگه میرم ۵ ماه

انقد عذاب کشیدم که مهم نیست اما محض سرگرمی گفتمبدونم

علائمم سر اون صبح ها سرحال بودم عصرا حالت تهوع دو سه ماه فقط

سر اینم صبح خوبم عصرا تهوع

دستوپام یخه حتی وقتی بخاری هست

از گرما بدم میاد

به بو حساس نیستم

همچی میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز من بعد چندین سال پارسال حامله شدم تا ۹ ماه گفت دختره نازه بعد که دنیا امد پسر بود و به دلیل دیر ...

علائمت مثل منه برای من‌دکتر گفت ۹۵ درصد پسر

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
طبق تقویم باید پسر باشه مشخص شد بیا بگو درسته یا نه

شما درست حساب کردی. واقعا ام جنینم پسره. پس چرا وقتی خودم حساب کردم دختر دراومد😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما شما خودت که حساب کردی سن دقیقتو حساب کردی.باید یکسال بیشتر حساب کنی تو تقویم چینی

ااااا من دقیق همون سنو زدم پس باید یکسال بیشتر میزدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما عصرا بالامیارین؟ شیرینی ترشی چی؟ منکه هر دو ولی با ترشی بیشتره انگار ماست خنکم میکنه با خیار

میگم ۸۰ درصد خانومایی که پسر باردارن صبحا حالشون خوبه عصرا حالت تهوع دارن مثل منو شما. من هم شیرینی جات دوست دارم هم ترشی و شوری. کلا همه چی. از مرغو گوشت ام خوشم نمیاد از وقتی باردارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم ۸۰ درصد خانومایی که پسر باردارن صبحا حالشون خوبه عصرا حالت تهوع دارن مثل منو شما. من هم شیرینی ...

من واسه قبلی که نمیدونستم پسره یکریز شیرینی میخوردم

ولی برا این دلمم میخواد بخورم ولی شدید ورم معده دارم قبل بارداری هم معدم اذیت میکرد

من واسه قبلی که نمیدونستم پسره یکریز شیرینی میخوردم ولی برا این دلمم میخواد بخورم ولی شدید ورم معده ...

من شیرینی دوست دارم میخورم ترش میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706