2733
2739
عنوان

تصورشم خوابو ازم گرفته

127 بازدید | 11 پست

عید بیاد همه دور هم جمع میشن همش خانواده شوهرمن برادر شوهر جاری 🤦🤦 هی میرن خونه خاله هی دایی هی عمو عمه🤕🤕 فکرشم سرمو درد میاره بعدمیان خونه ما لابد یه افطارم باید بدم 

جاریام از شهرای دیگه میان کسی خونشون نمیرن

خانواده خودمم یه شهر دیگن 

زورم میاد برای اینجور چیزا خودکشی کنم  یا طلاق بگیرم 

چجوری بپیچونم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تصورش الان یک هفته منو روانی کرده چه برسه واقعیتش

مشکل افسردگی، اضطراب اجتماعی اینا داری؟ 

غیراین صورت اصلا طبیعی نیست یه فکری به حال خودت بکن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
تصورش الان یک هفته منو روانی کرده چه برسه واقعیتش

خودت اذیت نکن باور کن زندکی همیشه اونی که میخوایم نیست گاهی مجبوریم خودمون به بیخیالی بزنیم وگرنه کاری از مون برنمیاد بشینم نارحت کنیم خودمون که چی؟ دنیا مال ادمای بیخیال این یادت باشه ازم

2740
مشکل افسردگی، اضطراب اجتماعی اینا داری؟  غیراین صورت اصلا طبیعی نیست یه فکری به حال خودت بکن

یعنی شما مشکلی نداری ؟

مهمون بیاد خونت 

تمیزکاری بشور بپز 

مثلا من همین اسفندماه  خاله ها و دایی همسرمون رو دیدم خونمون هم ناهار اومدن دوباره عید خانواده شوهرمو دعوت کنم افطار بدم یعنی واقعا علایم افسردگی و اینجور چیزاس؟

یعنی شما مشکلی نداری ؟ مهمون بیاد خونت  تمیزکاری بشور بپز  مثلا من همین اسفندماه  ...

نه گلم مشکلی ندارم

نیاز نیست دعوت کنی ولی زشته بخوای بپیچونی شاید متوجه بشن..... 

چی بگم والا اخه من قبلا تو دوران افسردگی از جمع فراری بودم دوست نداشتم کسیو ببینم، گفتم شاید شما هم علائم منو داشته باشین

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 

خب حالا خاله عمه اینارو دعوت نکن اصلا خودتم نرو ک بگن اومد خورد رفت ولی دیگه خواهر برادر ک نمیشه جدا کرد از هم

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩