2752
2734
عنوان

جاریم همش میگه ....

114 بازدید | 2 پست

من ریا نباشه هیکلم خوبه با اینکه یه شکم زاییدم یکمی شکم دارم نمیگم بی نقصه هیکلم ولی مثلا باسن و سینه دارم و هیکلم رو اسلوبه بعد همش جاریم تا حرفه هیکل میشه میگه تو که اصن آب شدی تو اصن نه باسن داری نه سینه ای در صورتیکه خودش اینطوریه لاغره اونم ولی صافه اما من هیچوقت ب روش نیاوردم ولی اون همش میگه تو دیگه هیچی برات نمونده یا اینکه چون چند سانت از من بلندتره همش مثلا دارم میگم فلان دختره خیلی خوشگله بعد فوری میگه اره ولی قدش کوتاهه بعد یکم بعد میگه اره قدش مثل توعه غیر مستقیما میگه تو کوتاهی در صورتیکه خودش اصن چهار پنج سانت بلندتره.بنظرتون چی جوابشو بدم یا کلا جوابشو ندم بذارم دلش خوش باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید