2737
2739
عنوان

قبل زایمانمه ولی خیلی غصه دارم

221 بازدید | 16 پست

جمعه همسرم رفت فوتبال ران پاش کش اومده و آسیب جدی دیده به سختی راه میره...من مامانم فوت کرده رو کمک همسرم فقط حساب کرده بودم...امشب گفت دکتر گفته یک ماه درگیرشه تا خوب بشه.دیشب تا حالا کارم شده گریه.هم دست تنهام هم میبینم به سختی راه میره و میشینه و بلند میشه....خودش هم خیلی پشیمونه و خودخوری میکنه همش میگه غلط کردم رفتار فوتبال و به حرف تو گوش نکردم....من بهش اون روز گفتم نرو یه امروز رو به خاطر من.😭😭😭😭 

دیشب دوتایی با هم کلی گریه کردیم از بس غصه دار شده بودیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی زایمانمون تقریبا باهمه،خدا بزرگه انشااله بچه ارومه و باهاش چالشی نداری خدا مادرتو بیامرزه روحش کنارته و از اون بالا دعات میکنه

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
2740
الهی عزیزم ناراحت نباش از خانواده ها کمک بگیر

خانواده شوهرم که اهل کمک نیستند خانواده خودم تا جایی که بتونند هستند ولی هیچ کسی باهاش راحت نیستم مثل شوهرم.مادرشوهرم بهم گفت من حمام نوزاد بلد نیستم شوهرم به من گفته بود نگران نباش مامانت نیست حمام بچه رو هم خودم میبرم....بچه اولمون هست آخه