2737
2734

انقدر گیجم بخدا 

نه با پسری سر قرار میرم نه جواب زنگ میدم از طرفیم دلمم رل میخواد ولی نمیتونم 

اضطراب میگیرم حالا این به کنار 

امروز پسری که ازش خوشم میاد (زیادم اینا نشده بودیم باهم ) در حد سن و دانشگاه  و اینجور چیزا خرف میزدیم بعد بحث گرم گرفت از اینستا باهام تماس گرفت صوتی ولی حواب ندادم بهش گفتم اوکی نیستم راحت نیستم زیاد 

ذوق طرفو کور کردم …

خیلی ناراحتم ازین موضوع چرا باید اینموری باشم یه جواب تماس نتونم بدم احساس شرم دارم 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
جدی میفرمایین؟؟

آره به خدا هم سن شما بودم اصلا دست وپام میلرزید با یکی تلفنی حرف زدنی😂😂😂الان سنم بالاتر رفته خوب شدم ولی بازم زیاد دوست ندارم تلفنی با کسی حرف بزنم تو پیام راحت ترم

من بار اول حالا حرف نزدن هیچ لکنت گرفته بودم همشم تپق میزدم سوتی میدادم ولی انقد حرف زد تا راحت بشم حداقل۳ماه وق گذاش

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2740
آره به خدا هم سن شما بودم اصلا دست وپام میلرزید با یکی تلفنی حرف زدنی😂😂😂الان سنم بالاتر رفته خوب ...

والا کم سنی ندارم ۲۳ سالمه 😂😂😂

نمیدونم کی قراره درست بشه 

بخدا تو این دور زمونه انقدر ادما زرنگ شدن واقعا نگرانم واس خودم انقدر اوسکولم 

نگران نباش عزیزم رفته رفته درست میشه اخه به زرنگی نیست که هر کسی یه شخصیتی داره ماهم اینجوری هستیم دیگه😁

من بار اول حالا حرف نزدن هیچ لکنت گرفته بودم همشم تپق میزدم سوتی میدادم ولی انقد حرف زد تا راحت بشم ...

از همین سوتی دادن تپق زدن و من من کردن میترسم 

بعدشم اصلا حرف بلد نیستم بزنم فقط در حد تایید 😐😂

2706