2733
2739

امروز فهمیدم برادرم و خانومش ۶ ماهه از هم جدا شده بودن و با هم زندگی می‌کردند و به ما نگفتن. دیگه امروز به ما گفتن و برادرم رفته خوابگاه زندگی میکنه از امشب.

پ.ن:مادر و پدرم و من توی شهر برادرم نیستیم و همه چیز هم به نام خانومشه.

بچه ها دلم خون خون.یعنی یه چی میگم یه چی می‌شنوین

شما چی؟

از این چیزا براتون پیش اومده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقبقا زن پسرعموم همه چیزشو بالا کشید با فریب و طلاق گرفت اصلا مونده بودیم چون ظاهرا خیلی با هم خوشبخت بودن خانومش خیلی متشخص بود پسر عموم به اخلاق معروف بود همین الانم خانوم میگه اون هیچ عیبی نداشت  اصلا معلوم نشد چی شد

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731

اموال بایدنصف باشه اصن،به نام یک نفرقبول ندارم.

برادرت چراهمچیروبه،زنش،داد؟

بچه دارن؟

زنش چقد ،،،،

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

نه پیش نیومده تو فامیل

ولی از همکارام یکی بود ما فک میکردیم متاهله.همش از خاطرات عروسیش و زندگی متاهلیش میگفت. یهو یه روز با یه همکار آقا با یه بسته شیرینی اومدن گفتن ازدواج کردیم. همون روزم فهمیدیم چند ساله طلاق گرفته بوده

2740
اموال بایدنصف باشه اصن،به نام یک نفرقبول ندارم. برادرت چراهمچیروبه،زنش،داد؟ بچه دارن؟ زنش چقد ...

برادر من خونه دو تا ماشین و شرکتشو همه رو زده به نام همسرش متاسفانه اصلا هم قبول نمیکنه اشتباه کرده

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
اموال بایدنصف باشه اصن،به نام یک نفرقبول ندارم. برادرت چراهمچیروبه،زنش،داد؟ بچه دارن؟ زنش چقد ...

دوتا بچه دارن.

والله همینجور.همسر من که خونه و ماشین رو به نام من زد ایشونم پاش رو توی یه کفش کرد گفت منم ميخوام همینجور باشه.

اقوام دوربعدحدود۲۵سال جداشدن بخاطربچه دارنشدن خانم

خانومه ازهرنظربهتراز آقابود

آقاسریع ازدواج کردوبچه دارشد یعنی تو،یکسال

جدیداخانوم قبلیشم ازدواج کرد

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

[QUOTE=331318787]دوتا بچه دارن. والله همینجور.همسر من که خونه و ماشین رو به نام من زد ایشونم پاش رو توی یه کفش کرد گ ...[/QUOT

خداظالمارولعنت کنه