2733
2734

بچه ها صاحب کارم همش دوست داره بکشتم پایین 

مثلا تا یه ذره اعتماد ب نفس داشته باشم 

سریع یکار میکنه ک اعتماد ب نفسم بره 

یا زورش میاد اعتماد ب نفس بگیرم 

حرف خوب یا کار خوب انجام بدم سریع بی ارزشش میکنه 

کوچیک جلوش میده ، همش دوست داره ضایعم کنه 

دوست داره همش غمگین باشم ، بخندم میگه چرا اینا انقدر بیخیالن فلانن ... شاید باورتون نشه اما غذا هم خودم میبرم اما وقتی میرم بخورم انگار بدش میاد نرمم بخورم بازم بدش میاد اگ بگم لقمه ها تو دهنمو میشمره غلط نگفتم 

نمیدونم چرا اخهه چرااا مگ چیکار کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میتونی شغلتو عوض کن  این ادم روانیه و تو رو افسرده و گوشه گیر میکنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

چن سالته 

میدونی بعضی موقع ها ی آدم عقده ای یکیو گیر میاره ک همچیو رو اون پیاده کنه فک میکنه زیر دستشی و برات ارزشی قائل نیست ولی ب نظرم برو پیش یکی ک انسانیت داشتع باشع توام ولش کن برو چون جز اینکه تورو  زیر دست و کوچک خودش بکنه کاری دیگع نمیکنه و اصلا ام رفتاراش باعات خوب نمیشع هرچقدم ک بمونی!

2740
۲۳سالمه 

ببین مگه راهنمایی نمیخواستی شغلتو عوض کن ببین کی گفتم اگه عوض نکنی چند صباح دیگه پشیمون میشی به حرفم میرسی

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
شغلمو نمیخاد عوض کنم که ، محل کارمو باید عوض کنم

همون منظور از این ادم دور شو

2706