2733
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 639095 بازدید | 27211 پست
اگه دو کیسه جدا و یک جفت باشن میشه همسان.اگه همسان باشن یا دوتا دختره یا دوتا پسر.یه دختر پسر نمیشه

مال من دو کیسه جدان ولی یه جفت دختر وپسرن

همه شوکه شدن دکتر نمیتونه قبول کنه یه جفت باشه ۵بار رفتم سونو دکترسونو فقط میگه یه جفت قدامی داری

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
من به هیشکی نگفتم دوقلو حاملم فقط به مادرشوهرم و مامانم بهشونم گفتم من باید استراحت کنم تا اخرش😁ولی ...

من تا۵ماه فقط خواهروشوهرم میدونست اشتباه کردم به مادرشوهرم گفتم تافردا عصر همه تقریبافهمیدن

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من دو کیسه جدان ولی یه جفت دختر وپسرن همه شوکه شدن دکتر نمیتونه قبول کنه یه جفت باشه ۵بار رفتم ...

مگه میشه🤨🤨

شاید جنسیتشو اشتباه میکنن اصلا نمیشه 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2731
والامنم توشوکم جنسیتو یه بار هفته ۱۸ گفته یه بارم ۲۴

اخه چندتا دکتر به من گفته جفت یکی باشه جنسیت هم یکی میشه بازم برو سنو😂😂

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
سلام دوستان عزیز اگه میشه از تجربیات دوقلوهاتون بگید  کمک داشتید ؟شیر خودتون رو دادید؟ دوقلو ...

اخی عزیز دلم.سختیشون چطوره؟من از الان استرس دادم

ممنون از دعای قشنگت گلم😘😍😍

😘😘😘😍

من تا۵ماه فقط خواهروشوهرم میدونست اشتباه کردم به مادرشوهرم گفتم تافردا عصر همه تقریبافهمیدن

من چون به مادرشوهرم اعتماد داشتم بهش گفتیم شوهرم کلی قسمش داده به کسی نگه مخصوصن جاریم 😁دیگه اگه اون بفهمه کل دنیا فهمیدن

2706