2733
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 639780 بازدید | 27213 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بسلامتی عزیزم ایشالا سالم باشن جنسیت مهم نیس.جفت قدامی سخته برا سزارین؟؟؟ نمیدونم والا منگه وارد نیستم ازین جفتا .دقیق نمیدونم.خلفی پایینه یا قدامی؟

ان شاء الله آره جنسیت مهم نیست خلفی یعنی پشت جنینه بهترین حالته جفته قدامی یعنی جلویه جنینو گرفته احتمالا دیر هم لگد زدنشونو متوجه شدی ماله من خلفیه اومده نزدیکه دهانه رحمم باید استراحت کنم تا بره بالا

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

سرکلاژ واسه اینکه یک بار زایمان زودرس داشتم که بهت گفتم این شکم دوممه قبلیا پارسال تو شش ماهگی زایمان کردم دوقلو بودن اونا هم که نموندن الانم که دوقلو خخ این دارو ها همش عوارض دوقلو زایی برای من آورد سرکلاژ کنم بهتره نارسایی دهانه رحم دارم 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
2731

بروزرسانی هم من ازون نواره بالای پستت از راست دومی رو میزنم حالته زنجیره دوتایی هست یا شبیه سنجاقه اونو بزن صفحه جدید باز میشه بروز میشه 

ای وای چقدر سخت عزیزم توی 6ماهگی از دستشون دادی......بدون هیچ علایمی دهانه رحمت باز شد ؟ 

چه جالب این دفه از هم دوقلو شده ینی ارثشو توی خانواده مامانت اصلا نداشتبی؟ بااین شرایطتت حتما سرکلاژ کن.توکل برخدا.همه چی خوب پیش بره.

خدایا بخاطر همه چیزایی که بهم دادی هزار بار شکرت
بروزرسانی هم من ازون نواره بالای پستت از راست دومی رو میزنم حالته زنجیره دوتایی هست یا شبیه سنجاقه اونو بزن صفحه جدید باز میشه بروز میشه

مرسی عزیزم.

ای وای چقدر سخت عزیزم توی 6ماهگی از دستشون دادی......بدون هیچ علایمی دهانه رحمت باز شد ؟ چه جالب این دفه از هم دوقلو شده ینی ارثشو توی خانواده مامانت اصلا نداشتبی؟ بااین شرایطتت حتما سرکلاژ کن.توکل برخدا.همه چی خوب پیش بره.

آره دیگه قسمت این بود دردم گرفت دهانه رحمم باز شد البته کاره سنگین هم بی تاثیر نبود بی تجربه بودم به حرف کسی هم گوش نمیدادم استراحت اصلا نداشتم ن خب من تنبلی تخمدان دارم قرص مصرف کردم دوقلو شد ارثش هم مامانم دوقلو آورده بود  

ای وای...پس مقصرخودت بودی که مراعات نکردی.ولی بازم قسمت بود دیگه..به جاش خدا یه دخمل پسمل ناز گذاشت توی دلت. ولی این سری دیگه استراحت کن همش

سلام دریا جون ممنون ان شاء الله هممون بسلامتی دوقلوهامونو بغل بگیریممن شکمم نسبت به قبل از بارداری بهتر کارمیکنه. میگن توی بارداری  یبوست میگیری ولی منکه نگرفتم گوش شیطون کربهتدشدم البته تغذیمم خیلی بهترمیرسممنکه دکترم قرص و قطره متوکلروپرامید بهم دادقطرش خیلی تلخ بود نخوردم قرصشم یکی درمیون خوردم بیشتر تحمل میکردم تا اینکه قرص بخورمهفته چندی دریا جون؟

هفته نهم هستم عزیزم،هنوز خیلی راه مونده،کاش مال منم یه دختر یه پسر بشه،بچه ها شما اسپیرین هم مصرف میکنین؟

دنیاوطن مساز به غیر از وبال نیست/ناگه اجل درآیدو گوید مجال نیست
هفته نهم هستم عزیزم،هنوز خیلی راه مونده،کاش مال منم یه دختر یه پسر بشه،بچه ها شما اسپیرین هم مصرف میکنین؟

نگران نباش چشم به هم بزنی میگذره.اره یه دختر یه پسرخیلی جذابه جفتت جوره ولی مهم اینه سالم باشه منکه شکم اول بودم اصن برام مهم نبود

اسپریم برای چیه؟ منکه مصرف نمیکنم

سلام منم دوقلو باردارم یکشنبه وقت دکتر دارم خیلی استرس دارم

من اوایل بارداری آسپرین مصرف کردم بخاطر لکه بینی

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
2706