2733
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 639065 بازدید | 27211 پست

من رفتم غربالگری گفت هنوز زوده برا جنسیت ،همشم دوست دارم برم براشون خرید کنم ولی هی میگم صبر کنم معلوم بشن چیه

گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم غربالگری گفت هنوز زوده برا جنسیت ،همشم دوست دارم برم براشون خرید کنم ولی هی میگم صبر کنم معل ...

منکه هفته ی دیگه تکلیف جنسیت معلوم میشه واسه غربالگری که یه احتمال دختری بهم داد

خداجونم ممنونم بابت مهربونیات
منکه هفته ی دیگه تکلیف جنسیت معلوم میشه واسه غربالگری که یه احتمال دختری بهم داد

برا من ناهمسانن ،هیچ احتمالی ام نداد

گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...
2731

بچه ها مرسی جواب دادین

بچه هام 1200وزنشون خ نگران شدم

اخه همه بالای 1500 بودن سوال کردم

شوهرم خ ناراحته میگه بخاطردیابت هیجی نخوردی بچه ها ریزموندن

این وزنشونم بخاطر 4مغزه 

چی بخورم ب نظرتون؟؟؟هفته ای ی بار کباب بوقلمون یا گوشت دیگه میخورم پس کحا میره

ماکارانی سیب زمینی برنج نمیخورم ولی

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
اخرین  سنو ۲۷ هفته رفتم که ۱۲۰۰ و ۱۱۰۰ بودن حالا آخر این هفته هم باید برم میام میگم حتما تو گرو ...

ماسالله خ عالی بودن

اره عزیزم ممنون میشم بگی

سلام زینب جون..من هفته 31-32سونو نرفتم فقط اینو بگم که الکی برای وزن بچه خودتو نگران نکنی..وقتی بای ...

من خ ضعیفم دریاجان

بنیه ندارم اصلا دائما سرگیجه دارم

خدا ب دادم برسه واسه بعد زایمان با اون همه خونی ک از دست میدم

ایشالا یکم بزرگ شن

بچه ها مرسی جواب دادین بچه هام 1200وزنشون خ نگران شدم اخه همه بالای 1500 بودن سوال کردم شوهرم خ ن ...

دکتر گفت پایینه وزنشون ؟

تو برای قند کنترل میشی ؟

من هر سه هفته چک میشدم , الان از هفته قبل که قرص داده گفته دیگه باید هر هفته چک شد

من متخصص غدد میرم

خدایا بچه هامو به خودت سپردم

سلام بچه ها من تازه با تاپیک آشنا شدم

منم دوقلو دارم ده هفته سه روزمه چهاردهمم باید برم سونوی ان تی ولی دکترم گفت چون دوقلو داری لازم نیس  آزمایش خونشو بدی چون اکثرا جوابش درست در نمیاد.حالا نمیدونم برم آزمایششو بدم یا نه.شماها چیکار کردین ازمایش خونشو دادین جوابش چجوری بود؟؟؟ممنون میشم اگه جوابمو بدین❤

تا خدا هست غصه چرا؟؟؟؟❤
بچه ها مرسی جواب دادین بچه هام 1200وزنشون خ نگران شدم اخه همه بالای 1500 بودن سوال کردم شوهرم خ ن ...

عزیزم دوست من دیابت داره حتی قبل بارداریشم داشت،اون دکترش گفته نهار آش بخور که فقط حبوبات وسبزی ورشته خیلی کم بخاطر قندش،شبا گوشت ومرغ وتخم مرغ وچیزای پروتئینی

سلام بچه ها من تازه با تاپیک آشنا شدم منم دوقلو دارم ده هفته سه روزمه چهاردهمم باید برم سونوی ان تی ...

سلام

به سلامتی

من هردو رو دادم اما جواب ان تیم خوب نبود و مجبور شدم آمنیوسنتز کنم , اینجا شنیدم که میگن برا دوقلویی آز لازم نیست اما من پیش متخصص های معروف رفتم این حرفو بهم نزدن 

درضمن برا دوقلویی معمولا میگند هفته 18 اکوی قلب هم انجام بشه

خدایا بچه هامو به خودت سپردم