2733
2739
عنوان

درد های پریودی در بارداری ۳۷ هفته

73 بازدید | 9 پست

کسی بوده از این دردا داشته باشه تو بارداری؟

دکتر نوار قلب گرفت گفت درد زایمان نیس کاذبه ولی درد دارم 

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚

من 35هفتم الان ی کوچولو درد پریودی دارم ولی فک کنم بخاژر ورزشایی ک انجام دادم باشع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱🌱عاشق ماشین207هستم ارزومه یروز بخرمش من فدای خوشگلیش بشم الهیییی🥲🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺😂شمالی دتر😎🥰
من 35هفتم الان ی کوچولو درد پریودی دارم ولی فک کنم بخاژر ورزشایی ک انجام دادم باشع

اخه از بین نمیره خیلی بد درد میکنه اصلا تا حالا درد نداشتم تو بارداری

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه از بین نمیره خیلی بد درد میکنه اصلا تا حالا درد نداشتم تو بارداری

اتفاقا همین امشب ی کلیپ دیدم میگفت دردای پریودی مانند توی هفته های اخر پریودی رو باید جدی گرفت و به دکتر مراجعه کرد حتما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱🌱عاشق ماشین207هستم ارزومه یروز بخرمش من فدای خوشگلیش بشم الهیییی🥲🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺😂شمالی دتر😎🥰
2728
اتفاقا همین امشب ی کلیپ دیدم میگفت دردای پریودی مانند توی هفته های اخر پریودی رو باید جدی گرفت و به ...

اره منم ترسیدم بیشتر شه آخه دوس ندارم طبیعی بیارم قراره سزارین کنه دکتر 

احتمالا دردای کاذب زایمانی باشه و نشون دهنده نزدیک بودن زایمانت باشه 

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗
احتمالا دردای کاذب زایمانی باشه و نشون دهنده نزدیک بودن زایمانت باشه 

خدا کنه بمونه سال بعد دنیا بیاد

ولی چشم اب نمیخوره 

خدا کنه بمونه سال بعد دنیا بیاد ولی چشم اب نمیخوره  

من که اوایل اسفند زایمان کردم😅😍

الآنم فرزندم کنارم خوابه

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗
2738