2752
2734
البته که سوپرامیل
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
جدی ؟اخه چربی نان 27و چربی سوپرامیل 24 من الان سوپرامیل میدم خداروشکر بهش میسازه میخوام بدونم کدوم بهتره
خدایا امیدم تویی... خداجونم امیرعلی کوچولومو در پناه خودت سالم نگهدار ... 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

Sma gold بهترین شیر خشکه از همه لحاظ مزه که بی نهایت به شیرِ مادر نزدیکه و هم از لحاظِ کیفیت کامل هم هست
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خیلی عذر میخوام تلفظ صحیحش نَن هست نه نان عزیزم بازم ببخشید 😊
به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
نن عالیه اصلا قابل مقایسه با بقیه نیست ی مارک شناخته شده و اصل بدون شک نن رو واسش بگیر
به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
من اول نان میدادم ولی شکمش خیلی سفت کار میکرد یبوست داشت بچم بعد اپتامیل دادم بهشت ساخت ولی وزن گیریش خوب نبود الان سوپرامیل میدم منم تعریفشو زیاد شنیدم ولی همه جا نداره
2706