2737
2734
عنوان

بچه میارین خودتون نگهش دارین

233 بازدید | 16 پست

خونه پسرعموی همسرم هستیم

خانوم همسایشون دوتا بچه هاشو از صبح اینجا گذاشته نه شاغله نه کار خاصی داره شوهرشم سرکاره گفته میخوام فیلم ببینم خانوم پسرعمو هم میگه هر روز یا هر شب کارش همینه بچه هاشو میزاره پیش همسایه ها

بچه کلاس اولی اندازه پسر چهار ساله منه

اینا خودشون ی پسر بزرگ کلاش هفتمی دارن دختر پنج ساله پسر هفت ساله رو ده بار دعوا کرده ک دست نزن به کتابام برو اونور بشین چرا نمیرین خونتون

بچه هام انگار عادت کردن هیچی نمیگن

بچه هاتونو پیش خودتون نگه دارین حوصله ندارین نیارین

گناه دارن بخدا دلم براشون میسوزه

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون چه بوقی هست ک بچا مردمو نگه میداره ی خش بیفته رو دستش دمار از روزگارش در میاره ننه هه بهتره بج ...

بهش گفتم

میگ خب چیکار کنم رودربایسی دارم 

بچه هاشم انگار خونه یکی دیگ از همسایه ها افتاده یکیشون دستش شکسته گفته عیب نداره بچس 

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2740

ماهم ی همسایه داشتیم من خانومه رو حتی سلامم بهش نکردم اما تا در خونه باز میشد بچه میپرید داخل

کلن بی صاحاب بود همش بیر‌ون و تو خونه غریبه ها

خودم بهش میگفتم خونه کسی نرو

بیرون نرو

خداشاهده ۳صبح بچه تو خیابون بود

دیگه شوهرم ی بار سرش داد زد ک دیگه نیاد اونم ترسید دیگه نیومد 

گفتیم فردا ی چیزیش میشه صدتا صاحب پیدا میکنه

بله پروفایل خودمم  🌱 
چقد دلم برای بچه ها سوخت😔طفلیا عادت کردن ک بقیه هی دعواشون کنن

دقیقا اینا بیست بار گفتن پاشین برین خونتون اصلا انگار ن انگار تکون نمیخورن

ببخشید اسی اینو میگم ولی اون زن مادر نیست یک ول هر جاییه

یعنی چی میخام فیلم ببینم؟ 

من جای زن پسر عموت بودم میگفتم شرمنده میخاستی نیاری الانم دیر نشده برو بهزیستی بگو من زن نیستم یک بی وسوولیتم که وسط دادن از دستم در رفت دو تا طفل معصوم اوردم تو این دنیا الانم میخام بزارمشون بهزیستی برم دنبال ولگردی خودم و خلاص 

بهش گفتم میگ خب چیکار کنم رودربایسی دارم  بچه هاشم انگار خونه یکی دیگ از همسایه ها افتاده یکی ...

رودربایستی چیه!

ما ک خونه مامان خودمونم نمیزاریم. هرکی بچه دوست داشته باشه خودش بلده بیاره منتظر نمیشه اینو اون براش بزان😐

واقعا اونب ک قبول مبکنه کارش اشتباه تره

2706