2737
2734
عنوان

بزرگتر بودن سر جنین نسبت به بدنش، لطفا کمکم کنید حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 139554 بازدید | 239 پست
بچه ها نی نی منم اینجوریه از همون توی سونوگرافی که بهم گفته یریز گریه کردم،خودم 30هفتم اما سرش زده 32هفته و شکمش و رونش 29هفته،3هفته اختلاف بین سر و شکمشه که سونوگراف گفته تا 2هفتش طبیعیه اما بیشتر نه.خیلی غصه دارم.اما دکترم گفت رشد بچه کمه اینحرفا چیه و دوباره برام سونو نوشته،الان خیلی میترسم که سونو بعدی چی میخاد بگه
منم همین مشکل رو دارم الان ۳۸هفته هستم و دور سر و ران ۳۶هفته و دور شکم ۳۳هفته وزن ۲۴۵۰ دکتر برام سنو مجدد نوشته حرکات ضربان قلب همه چی نرماله نمیدونم چرا این همه اختلاف داره
 کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا هیچ کدوم نمینویسین بعدا از بچه هاتون سوقی خانوم و تک خانوم چرا ننوشتین آخهههه من امروز سونو بودم سن بارداریم 33 هفته 4 روز بود ولی bpd37 هفته 1 روزه و استخوان رانflبرابره 34 هفته 1 روز و دور شکمش 36 هفته 6 روز ولی دکتر سونو گفت طبیعیه اما دکتر خودم که رفتم نوشت ماکرو سفال الان دارم سکته میکنم خیلی ناراحتم. برام دعا کنید
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
نترس عزیزم توکلت به خدا باشه انشالله بچت سالم میاد تو بغلت منم اون دوره خیلی ترسیدم ولی خداروشکر بدن بچم لاغر بود و بعد از دو هفته تقریبا سر و بدنش هماهنگ شدن
خدایا راضی ام به رضای تو
2728

مامانایی که سر نی نی شون بزرگتر بوده زایمان طبیعی تو چند هفته داشتین؟؟

آخه برا منم تو سی و چهار هفته و.یه روز گفت سرش به سی و پنج هفته و پنج روز میخوره میخوام بدونم زایمانم زودتر از چهل هفته میشه یا نه؟!

نترس عزیزم توکلت به خدا باشه انشالله بچت سالم میاد تو بغلت منم اون دوره خیلی ترسیدم ولی خداروشکر بدن ...

سلام مامي جان هستي؟ ميدونم تاپيك قديمي هست ولي اين مساله ادامه داره هنوز، ميخواستم بپرسم اندازه سر موقعي كه بدنيا اومد دخمل گلت چند بود و تا يكسال چقدر شد، ؟ ماماناي ديگه هم كه اين مرحله رو گذروندين تو رو خدا بگين

بي تو مهتاب شبي باز از ان كوچه گذشتم
2738

منم رفتم سوند دور شکم جنین دو هفته‌کوچکتر از سرشه تازه دور سرش یه هفته‌کلا کوچکتر از  تاریخ بارداریمه کلا بچه ریزه  هر چی میخورم فایده نداره

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

منم رفتم سونو، خودم 32 هفته و 4 روز بودم، دور سر و زد 35 هفته، استخوان ران و 31 هفته، ولی خود سونوگرافیسته گفت سرش بزرگ و گرده ولی سالمه، پیش دکتر که رفتم گفت اختلاف 4 هفته طبیعی نیست باید حتما تو گزارش مینوشته ولی ننوشته، حالا گفته دو هفته دیگع دوباره برم سونو، ولی طاقت ندارم تا اون موقع،بدتر از من شوهرمه

منم رفتم سونو، خودم 32 هفته و 4 روز بودم، دور سر و زد 35 هفته، استخوان ران و 31 هفته، ولی خود سونوگر ...

سلام عزیزم،نمیدونم تا الان زایمان کردی یا نه،ولی من زایمان کردم پسرم سالمه نه سرش بزرگه نه پاهاش کوچیک(تو آخرین سونو ۵ هفته اختلاف شده بود)

حرف اونی که سپنوگرافیت کرده درسته صورتش گرده فقط 

سلام خانوما جنین خواهرمنم سرش بزرگه کارش شده گریه ماهم خیلی ناراحتیم ولی من باخوندن پستهای شما آرومترشدم خدا بچه هاتونوواستون حفظ کنه وخداخیربده به استارترواونایی که تواین تاپیک به بقیه امیدمیدن لطفا براش دعا کنیدان شااله منم یه روزمیام میگم بچه خواهرم سالم بدنیاامده التمای دعا

مال من دو هفته جلوتر بود الانم پسرم هیچ مشکلی نداره. قربون کله ی گنده ی با مزه ش برم. تا ۴ هفته می تونه بزرگتر باشه و دلیل ارثی و ژنتیکی داره. الان پسرم توی نمودارهای رشد بهداشت همیشه حداکثر سایز دور سر رو داره. 

2706