2737
2739
عنوان

نگرانم بارداری خارج رحمی دارم؟

110 بازدید | 29 پست

من هفته پنجم بارداری هستم و بتام اوایل 113 بود و بعد دو روز شد 137 احتمال خارج رحمی دادن. مایع آزاد هم در رحم دیده شد دکتر میگه هنوز ساک تشکیل نشده و ممکنه خارج رحمی باشه. لکه بینی هم دارم و بشدت استرس. آزمایش بتا دارم دو روز دیگه، برام دعا کنین من دلم برای همسرم میسوزه هنوز دو سال نشد کل خانوادش فوت شدن از الان ناراحته. خودمم میترسم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خارج رحمی درد داره و لک بینی تا خونریزی اکر خم بود سعی کن زود پیگیر بشی 

درد داشتم عزیزم ولی در حد پریود. لکه بینی هم دارم. همش میرم دکتر ولی دکتر نمیدونم چرا سونو واژینال نکرد 

استرس نداشته باش عزیزم ،سعی کن آروم باشی و مرتب ذکر بگو تا خدا دلتو آروم کنه ،تا میتونی استراحت کن ،برات صلوات فرستادم ،انشاالله خدا نی نیت رو حفظ کنه ،خودتو بسپار به خدا ،صلاحت هر چی باشه خدا برات خوب رقم بزنه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
فقط آرامش داشته باش و توکل به خدا

ان شاء الله عزیزم. سعیمو میکنن. ما ساکن شمال هستیم نزدیک تعطیلات عیده و دسترسی مون به بیمارستان خیلی کم میشه، دکترمم میرسه بیمارستان. التماس دعا دارم ازتون 

خداکنه سقط بشه، من لکه بینی دارم، سقط حتما همراه با خونزیزیه؟ 😔

منم اولش لکه بینی داشتم یهو افتادم به خون ریزی چند هفته ای من شش هفته بودم

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
استرس نداشته باش عزیزم ،سعی کن آروم باشی و مرتب ذکر بگو تا خدا دلتو آروم کنه ،تا میتونی استراحت کن ، ...

ممنونم عزیزم از دعای شما خیلی لطف کردین، یعنی بااین بتا احتمال بارداری هست؟چشم مدام ذکر میگم ممنوم ازتون 

درد داشتم عزیزم ولی در حد پریود. لکه بینی هم دارم. همش میرم دکتر ولی دکتر نمیدونم چرا سونو واژینال ن ...

برو دکتر بیمارستان

من وقتی رفتم و تشخیص دادن ک داشتم میمردم و احتمال مرگ حین عملو داده بودن

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
منم اولش لکه بینی داشتم یهو افتادم به خون ریزی چند هفته ای من شش هفته بودم

من 5 هفته و 4 روزم عزیزم. دکتر قبلیم اشتباه کرد بهم دوفاستون داد و امروز دکترم رو عوض کردم 3شب دوفاستون خوردم نزدیک 9 عدد😔دکتر جدیدم گفت شاید راحت خارج رحمی اگر باشه دفعش سخته