2737
2734
عنوان

پسرم دائم کارهای چندش میکنه کمک

283 بازدید | 19 پست

سلام خانوما پسرم ۳سال و ۱۰ماهشه جدیدا دائم کارهای کثیف میکنه.مثلا مخاط بینیشو درمیاره میکنه دهنش با ملچ ملوچ میخوره.میره از تو روشویی دسشویی اب میخوره.میره سنگ بالکن رو لیس میزنه..اون سری هم دیدم تو روشویی دسشویی ی عالمه پی پی ریخته بود.فک کنم تو دستش پی پی کرده بود انداخته بود تو روشویی

عاجز شدم از دستش اینا چندمورد از کاراشه .کلا خیلی کثیف بازی درمیاره چیکار کنم

بگو کرم مورچه درمیاد تز دهنت منم اینحوری ترسوندم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اه اه حالمونو بهم زدی احمق من همینجوری مریضم حالت تهوع دارم میخوام بالا بیارم به خونواده ت بگو ...چق ...

چه بی‌ادب.

خب عنوان تاپیک رو دیدی، نمیومدی داخل و نمیخوندی. خودت اشتباه کردی بعد چاک دهنتو برای یه بیچاره که اومده راهنمایی بخواد وا میکنی؟!

عجبا

2740
اه اه حالمونو بهم زدی احمق من همینجوری مریضم حالت تهوع دارم میخوام بالا بیارم به خونواده ت بگو ...چق ...

چرا دق دلیتون رو سر این بنده خدا خالی میکنید مگه مجبورتون کرده بیاید تاپیکش 

سفیر اهدای عضو❤️برای شادی روح مادرم و همه درگذشتگان یک شاخه گل صلوات ...

واقعا متاسفم برای شخصیتتون من مجبورتون نکردم بیاین تاپیک.وقتی حالت تهوع دارید لطفا توی این تاپیک نیاین.عنوان تاپیک من مشخص بود ک محتویاتش چیه..من راهنمایی خواستم البته نه از امثال شما که حتی بلد نیست چطور باید صحبت کنه و هرچیزی ک لایق خودشه ب بقیه نسبت میده

کاش مادرشماهم بیشتر برای تربیتتون وقت میذاشت و جایی اگه ب مشکل برمیخورد از بقیه راهنمایی میخواست ک بچش توی بزرگسالی هرچیزی ک توی ذهن مریضش میگذره و بیان نکنه

منم بچم همش میخاد شلوارشو دربیاره، اگه میتونی براش قصه بگو و بهش جایزه بده اگه یکار بدی رو نکرد من ت ...

اتفاقا منم با قصه سعی میکنم ی سری از کارهای بدش رو مهار کنم.ولی موقتی خوبه دوباره تو موقعیتش قرار میگیره تکرار میکنه.میدونه بده هاا ولی انجام میده.ی وقتایی مخصوصا میخواد حرص ادمو دربیاره

بگو کرم مورچه درمیاد تز دهنت منم اینحوری ترسوندم

اینم روش خوبیه امتحان میکنم.ظهر بهش گفتم میکروب میره بدنت بعد دیگ نمیتونی بستنی و ماکارونی بخوری تا وقتی ک میکروبا بمیرن.قول داد ک دیگ انجام نده..ببینم عملی میکنه یا نه

اینم روش خوبیه امتحان میکنم.ظهر بهش گفتم میکروب میره بدنت بعد دیگ نمیتونی بستنی و ماکارونی بخوری تا ...

بچه من فقط با مورچه چون دیده یجا مورچه یه عالمه از لونه میان میکم چای برو تمیز نمیکنم الان همه مورچه خا از دهنت میان بیرون یا میرن دهنت میترسه امتحان کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706