2752
2734
عنوان

نامزدم سابقم ازم پول میخواد چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 8382 بازدید | 130 پست

اگه میخواستی هزینه هاشو بدی با همون میموندی دیگه

بلاکش کن بالاخره یجوری گندش در میاد پولم خواست بگو خانمم خرجش بالاست نمیتونم تامین کنم 

البته مثل اینکه خودتم بدت نمیاد باهاش در ارتباط باشی 

خدا جونم زندگی مو به خودت گره بزن گره ی کوووووووررر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره یک مسئله ای هست که اگر یک وقتی به گوش خانمم برسه زندگیم خراب میشه

من جای شما بودم حقیقت رو خودم به خانومم میگفتم و خلاص . چون بالاخره روزی میاد که نامزد سابقتون به حرف بیاد جریان هرچی باشه از زبون خودتون بشنوه بهتره

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و در خانه تو نبود.
2731
اره یک مسئله ای هست که اگر یک وقتی به گوش خانمم برسه زندگیم خراب میشه

چطور آتویی داره؟!

ساده نباش ...اگه قراره لوت بده تو هم انکار کن بگو زورش میاد ازم جدا شده و فلان ...

تموم بشه بره تا کی تهدیدو پول؟!

خدایا🤲🏻تحمل سختی هایش با من  قشنگی آخرش با تو🦋💙

این از اون طور مسایل هست که تا شما نخوای کسی نمیتونه باعث مزاحمت برای زندگیتون شه  مگر اینکه دلتون بخواد وبهانه وتوجیهات غیر قابل قبول بیارید 

اگه واقعا آرامش زندگیتون براتون مهمه از همه جا بلاک کنید 

یا یه خط جدید بخرید. هزینه خرید شماره جدید خیلی کمتر از بهایی هست که بابت بهم خوردن ارامشتون باید پرداخت کنید 

فرض کنید همسرتون در چنین شرایط مشابهی قرار بگیره دوست دارید واکنشش چی باشه ؟همچنان با نامزد سابقش ارتباط داشته باشه یا از همه جا بلاکش کنه؟

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
وقتی شمارمو داره چه فرقی میکنه

فرق میکنه راحت از هر جا پیام داد بلاکش میکنی هرجا زنگ زد قطع می‌کنی همونم بلاک میکنی نهایتا میری خطتت میسوزونی به غریبه ها نمیدی

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
چطور آتویی داره؟! ساده نباش ...اگه قراره لوت بده تو هم انکار کن بگو زورش میاد ازم جدا شده و فلان .. ...

مربوط به گذشته است که بین خودمون بوده 

نمیشه انکار کرد، خانمم روی این چیزا خیلی حساسه

مربوط به گذشته است که بین خودمون بوده  نمیشه انکار کرد، خانمم روی این چیزا خیلی حساسه

خب بگو چ آتویی داره شاید تونسیم کمک کنیم؟ 

ای خداااااااااااااااا از دست این بنده‌هات کجا فرار کنم؟ 
اگه میخواستی هزینه هاشو بدی با همون میموندی دیگه بلاکش کن بالاخره یجوری گندش در میاد پولم خواست بگو ...

مثل اینکه بیخودی داریم راهکار میدیم 

متاسفانه کرم از خود درخته 

میگن یه مسئله ای هست که اگه خانمم بفهمه زندگیم خراب میشه ولی نمیدونن خانومش اگه اینو متوجه شه زندگیش خراب میشه و برای همیشه اعتماد خانم از دست میده وراه برگشت نمیزاره برای خودش 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2706