2752
2734
عنوان

نامزدم سابقم ازم پول میخواد چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 8382 بازدید | 130 پست
بپرس

چ جوری لاغرشدین!!

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راهش اینه بری پلیس فتا شکایت کنی ، اتفاقا پلیس فتا کارش اینه که نذاره گند پخش بشه و همه بفهمن 

فقطططط بخاطر اینکه آرامش همسرت بهم نخوره ختم بخیر بشه، وگرنه امیدوارم تا عمر داری نه روزی آب خوش از گلوت پایین بره نه شبی سر راحت رو بالشت بزاری چطور انقد تونستی گستاخ باشی زیر درگاه خدا ۵ سال با دختر مردم بدون هیچ قرار مدار و عرف و شرعی زندگی کنی ؟؟؟ بعد رها کنی بری دختر آفتاب مهتاب ندیده بگیری ؟؟؟هیچ غیرت نداشتی دست به ناموس مردم زدی؟؟؟؟ میخوای تاوان هم ندی؟؟    هرچی ازت کنده نوش جونش 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2731
ما اگر رابطه ای هم داشتیم قصدمون ازدواج بود  منم نامردی نکردم رفتم جلو خواستگاری و نامزدی ولی ...

👆👆👆😠😠😠 پست قبلی رو بخون 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
اول تایپک رو بخون بعد نظر بده

نه تنها این تاپیک بلکه بقیه رو هم خوندم بعد نظر دادم 

اگر میخواستم عجله کنم ظهر جواب میدادم و نمیذاشتم تاپیک خلوت بشه بعد جواب بدم 

علاوه بر اشتباه اون دختر، شما هم باید تاوان اشتباه و گناه خودتونو بدین 

آیا حاضر بودین با همسر فعلی‌ تون درصورتیکه ۵ سال هم خونه پسری بوده باشه ازدواج کنید ؟ 

اصلا اشتباه و گناه خودتونو پذیرفتید ؟ پشیمون هستید؟؟؟

به تاوان ، کارما ... اعتقاد دارید ؟

چون زندگیمو نابود میکنه

من اگه جای زنت باشم فیلم سوپرتون هم از قدیم بیاد بالا کنار میام ولی بفهمم پول دادی یا بهت خیانت میکنم یا طلاق  پس بهش بگو همه چیزو خودم به زنم گفتم از همه جا بلاکش کن