2733
2739
عنوان

لباس سوزندوزی بیاین لطفا

252 بازدید | 23 پست

برا چه سنی خوبه میگم میخوام بگیرم دوستام مسخره میکنن میگن مگه سن بالایی بخوای از این لباسا بپوشی من میخواستم شومیز مشکی بگیرم برا روش یه کراپ وست سوزندوزی بده به نظرتون برا سن 18؟

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

اصلا مناسب نیست براتون

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

نه خیلی قشنگه قدیما اینا برا سن بالا ها بود الان مد شده برا دخترام خوشگله 

ولی زود از مد میوفته اگه خیلی هزینه ش واست مهم نیست حتما بگیر

با شلوار از بالا گشاد بپوش کمر پیلی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنونه است برا خانم های متاهل خوبه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
نه خیلی قشنگه ولی زود از مد میوفته اگه خیلی هزینه ش واست مهم نیست حتما بگیر با شلوار از بالا گشاد ...

جدی از مد میره اخه خیلی وقته میبینم هس 

2738
منم ۱۸ سالمه و عاشق این مانتوهام  اگه میخوای دخترونه باشه ترکیب رنگ های صورتی و آبی ملایم بگیر ...

شومیز زیرشو مجبورم مشکی بگیرم که برا امتحان بپوشم ولی اونو رنگ رنگی میگیرم

اتفاقا چون کراپ وست میخوای بگیری به سنت میخوره ولی سوزندوزی دورش خیلی کوتاهه تو مد 

یعنی مدش میره من چند ساله میبینم هی میخوام بگیرم پشیمونم میکنن

اره خب ببین مثلا سال دیگه بپوشی احتمالا معلومه قدیمی شده و ترند پارساله

اوه پس بیخیال چی بگیرم بجاش پارچه میخوام بگیرم برا کراپ وست که مدشم نره