2737
2739
عنوان

بچه‌ها خیلی وقته تنها بیرون نرفتم

100 بازدید | 10 پست

تنها و با ماشین‌های عمومی.اتوبوس و مترو و تاکسی و...تقریبا دو ساله!و الان به اجبار دارم از کرج می‌رم تهران.نفسم در نمیاد و استرس گرفتم.چکار کنم به نظرتون؟!

چقدر دوستت دارم‌ خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم،نفس عمیق بکش و سعی کن تمام شجاعتت رو جمع کنی و بری تو کارش،نترس،هیچکس اون بیرون نمیدونه تو چه حسی داری و از زندگیت باخبر نیست،فقط خودت از حالت خبر داری،بقیه هم درگیر دغدغه های روزانه ی خودشونن...پس قوی باش و انجامش بده

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
2731
درکت میکنم،نفس عمیق بکش و سعی کن تمام شجاعتت رو جمع کنی و بری تو کارش،نترس،هیچکس اون بیرون نمیدونه ت ...

وای چقدر قشنگ حسم رو فهمیدی! ممنونم ازت عزیز دلم خیلی محبت کردی.کمی اروم شدم

چقدر دوستت دارم‌ خدا
وای چقدر قشنگ حسم رو فهمیدی! ممنونم ازت عزیز دلم خیلی محبت کردی.کمی اروم شدم

من فقط ۴روز در ماه رو میرم بیرون،اونم فقط جمعه ها

۲۶روز رو کامل خونم

خلاصه کلی چالش دارم وقتی ۷روز یکبار میام بیرون

حس میکنم همه متمرکز هستن روی من!

ولی اینطور نیست

دیروز همسرم نگه داشت کنار جاده تا بره سرویس بهداشتی

منم چندتا جلد خوراکی دستم بود

هزار بار با خودم تصمیم گرفتم که برم بندازم سطل آشغال و از ماشین پیاده شم،جوری تپش قلب گرفته بودم انگار میخام دزدی کنم!چندتا فحش بار خودم کردم و پیاده شدم و کارمو کردم و دوباره سوار شدم،کلی هم برای خودم متاسف شدم که انقدر بی اعتماد به نفسم😐💔😅

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
به این فکر کن که الان میلیونها آدم تو دنیا دارن همین کارو انجام میدن مگه تو چیت از اونا کمتره.  ...

درسته واقعا.شاید این اجبار یه حکمتی تووش بود.مدت‌ها بود برای همه چیز به همسرم وابسته بودم.و واقعا همسرم ادم همراهی هست.حتی خرید کوچیک‌ترین چیز‌ها.حتی دور و اطراف خودمون هم نمی‌رفتم.دیشب یه کاری رو خراب‌کاری کردم و همسرم از دلخوریش گفت نمی‌خواد بریم تهران.امروز دل رو به دریا زدم و خودم راهی شدم.ببخشید چیزهایی گفتم که برات شاید جالب نیست و بگی به من چه!ولی دلم می‌خواست حرف بزنم❤️

چقدر دوستت دارم‌ خدا
2740
من فقط ۴روز در ماه رو میرم بیرون،اونم فقط جمعه ها ۲۶روز رو کامل خونم خلاصه کلی چالش دارم وقتی ۷روز ...

دقیقاااااا حس و حال من هم همین‌طوریه امروز.امیدوارم هی که می‌گذره اروم‌تر بشم

چقدر دوستت دارم‌ خدا
درسته واقعا.شاید این اجبار یه حکمتی تووش بود.مدت‌ها بود برای همه چیز به همسرم وابسته بودم.و واقعا هم ...

کار خوبی کردی. روزگار مدلش این جوریه که کارایی که ازشون میترسیم رو دقیقا سر راهمون میذاره تا باهاش مواجه بشیم و رشد کنیم 

شاید ظاهر قضیه دلمون رو آزرده کنه اما در کنارش دستاوردهایی هم داره

الهی به امید خودت...