2733
2739

بنظرتون اگه کسی اینروزا اهل دوستی ورل واین داستانا نباشه موقعیت ازدواج براش فراهم میشه؟ الان که اکثرا خیلی راحت قبل ازدواج با هم دوستن من ۲۱ سالمه فکر میکنم چون اهل دوستی ودلبری واین داستانا نیستم هیچوقت نتونم ازدواج کنم 

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

اگر عاشق باشه می تونه برای آشنایی چراغ سبز نشون بده و اگر خانواده ش هم تعصبی نیستند راهنماییش کنند که ضربه نبینه 

اما دوستی چیزی جز وابستگی نداره 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و یک چیزی بگم این جا، احتمالش زیاد هست که کسانی که تو دوستی هستند برای توجیه خودشون راهنمایی های غلطی هم بهت کنند 

2728
اگر عاشق باشه می تونه برای آشنایی چراغ سبز نشون بده و اگر خانواده ش هم تعصبی نیستند راهنماییش کنند ک ...

البته اینم بگم کلا خیلی ام پررو نیستم مثلا تو دانشگاه خیلی دخترها با پسرها سربهسر هم میذارن من اصلا نمیتونم

البته اینم بگم کلا خیلی ام پررو نیستم مثلا تو دانشگاه خیلی دخترها با پسرها سربهسر هم میذارن من اصلا ...

از نظر بنده خصوصیت خوبی هست و تو این مورد کم رویی نیست، نشانه نجابت هست 

سلام

من کاری به حرف بقیه ندارم و تجربه خودم و دوستامو میگم که همسن من هستن 

من نزدیک ۲۷ سالمه و دوستامم همین حدود هستن 

ما تا حالا هیچ خواستگاری نداشتیم چون اهل دوستی نبودیم 

و یک چیزی بگم این جا، احتمالش زیاد هست که کسانی که تو دوستی هستند برای توجیه خودشون راهنمایی های غلط ...

مثلا بگن با یکی دوست شو یا دوستی رو خوب  جلوه بدن؟

2738
از نظر بنده خصوصیت خوبی هست و تو این مورد کم رویی نیست، نشانه نجابت هست 

ولی بنظرم خیلی پسرا الان دنبال اونایی ان که خیلی ارایش میکنن وراحتن یعنی نمیدونم مثلا اگه دهه هفتاد بود شاید من عجیب نبودم

مثلا بگن با یکی دوست شو یا دوستی رو خوب  جلوه بدن؟

در کل هر راهنمایی که غلط باشه 

البته حرفی هم که بنده گفتم برای هر شخصی کارساز نیست شما باید با شرایط زندگی تون بسنجید سبک سنگین کنید بعد ببینید این راه حل خوبی هست یا خیر 

سلام من کاری به حرف بقیه ندارم و تجربه خودم و دوستامو میگم که همسن من هستن  من نزدیک ۲۷ سالمه ...

همین میگم البته ما تو فامیل موردم داشتیم که دختره نجیب بوده و۲۵ سالگی نامزد کرد یا یکی دیگشون ۲۰ سالگی ولی خوب کلی بخوای بگی اینروزا تو شهرای بزرگ انگار باید اهلش باشی تا برات پیش بیاد حالا باز اگه توفامیل موردی باشه یا شهر کوچیک باشه ادم بازم یه چیزی

آره خیالت راحت موقعیته ازدواج برا تو بیشتره چون زندگیت رو نذاشتی پای یه سره خر که فقط الکی وقتتو هدر بده روانیت کنه بعدم ولت کنه این دخترای الان که همش تو رابطه هستن اصلا چجوری میخوان متاهل بشن اکثرا عصبی شدن 

ولی بنظرم خیلی پسرا الان دنبال اونایی ان که خیلی ارایش میکنن وراحتن یعنی نمیدونم مثلا اگه دهه هفتاد ...

یک ضرب المثل هست که از قدیم میگند کبوتر با کبوتر، باز با باز 

مطمئنا اون اشخاصی که شما میگید خودشون اون شخصیت رو دارند و دنبال کسی مثل خودشون می گردند 

اما خب متاسفانه اکثرا تو این دوره، این مدلی که شما میگید شدند...

آره خیالت راحت موقعیته ازدواج برا تو بیشتره چون زندگیت رو نذاشتی پای یه سره خر که فقط الکی وقتتو هدر ...

نمونه ش تاپیک های شکست عشقی این روزها 

همین میگم البته ما تو فامیل موردم داشتیم که دختره نجیب بوده و۲۵ سالگی نامزد کرد یا یکی دیگشون ۲۰ سال ...

بله 

الا ما تهران زندگی میکنیم و با اینکه از خانواده های سر شناسیم، مخصوصا اونا، ولی چون آرایش نداریم و سرمون به کار گرمه و اهل دوستی نیستیم کلا خواستگاری هم نداشتیم 

بعد من متوجه نمیشم چرا یه سری میگن واسه شماها اتفاقا بیشتر میاد :/

2706