2733
2739

با پسر ۹ سالم دعوام شد قبل اینکه بره مدرسه و با گریه رفت به باباش زنگ زدم میگم باهاش حرف بزن آروم بشه با گریه نره سر کلاس ،میگم اینکارو کنی ها وگرنه الان پا میشم میام مدرسه ،،میگه منو تهدید میکنی😐😐😐😐😤😤😤😤 یعنی دوست داشتم نصفش کنم ،بعد اومده میگم چی شد با حالت قهر میگه هیچی گفتم گریه نکن با گریه کرده و رفته یعنی الان دوست دارم نصف کنم هم خودمو هم شوهرمو چون در کل بی اعصابی منم تقصیر اونه بی اخلاقی پسرمم تقصیر اونه الان تا بیاد از مدرسه روانی میشم 😭😭😭😭😭😤😤😤😤😡😡😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم وای هم خودت و هم پسرت الان ناراحتین 

دیگه ظهر که اومد تو بغل بگیرش و رابطه والد و فرزندیتون رو ترمیم کن 

میدونم مشکلاتت با همسرت باعث این موضوع شده ولی واقعا پسرت هیچ تقصیری نداره و نباید ناراحتیت رو سر پسرت خالی کنی

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
جان برای چی دعواش کردی.   حالا عیب نداره بیاد از دلش دربیار

سر پول جشن نیکو کاری🫥 پول گذاشتم میگه نباید اینقدر بزاری میگم تو چی کار داری آخه میگه نه زیاده هی گفت منم قاطی کردم داد زدم

2738
همینو بگو😭😭😭😤😤

منم چهار شنبه جشن داشتن مهد پسرم همه رفتن رو سن شعر خوندن پسر من نرفت....

خیلی کفری شدم ازش و باهاش قهر کردم بعدش عذاب وجدان گرفتم...

بچه ها متوجه میشن عزیزم  باهاش حرف بزن و بگو ببخشید قبول میکنه

نگران نباش

سر پول جشن نیکو کاری🫥 پول گذاشتم میگه نباید اینقدر بزاری میگم تو چی کار داری آخه میگه نه زیاده هی گ ...

حالا یه بچه ی اقتصادی هم پیدا شده،اینجوری کردی باهاش

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
سر پول جشن نیکو کاری🫥 پول گذاشتم میگه نباید اینقدر بزاری میگم تو چی کار داری آخه میگه نه زیاده هی گ ...

خب همون قدر که اون می گفت می ذاشتی 

دنبال یه چیزی باش بحث و دعوا هارو کم کنی 

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً
2706