2733
2734

البته یکی دوروز ب پری مونده ولی دیدم چندنفر انجام دادن وهاله انداخته بوده

خسته شدم دیگه..۲۸سالمه ازمایش وسونوهمه چی خوب بود

دیگه شد۶ماه ک ناامیدمیشم

آخه چرا😔😔😔😔

اگربارداربودی نشون میداد

مثل من بعدماه رمضان انشاءالله

منم اینماه نشد

۲۴ماهه منتظرم

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زود زدی عزیزم منم دو روز قبل پریودی زدم منفی شد ولی 3 روز بعد موعودم مثبت شد انشالله که برای شمام مثبت شه عزیزم

دست از قضاوت همدیگه برداریم ! به قول مولانا :  نہ تو آنے ڪه همانے نہ من آنم ڪه تو دانے... ️                                                           صبورباش‌اتفاقات‌خوب‌نیازبه‌زمان‌دارن.!🗝 “️ 
2728
خیلی بده من دیگه اصلاحوصله ندارم😔

چنان اوایل ذوق داشتم

الان عصبی شدم کلا

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
زود زدی عزیزم منم دو روز قبل پریودی زدم منفی شد ولی 3 روز بعد موعودم مثبت شد انشالله که برای شمام مث ...

وای خداکنه

چون خیلی خسته وناامیدم

اطرافم خیلیابودن الکی الکی بایکباراقدام باردارشدن ولی من هرماه ناامیدمیشم😔

2740

پارسال همین حس و حال بد داشتم.یه سقط کرده بودم و ناامید بودم

شبهای ۱۹.۲۱.۲۳شب زنده داری کردم.احیا گرفتم.و سپردم به خدا.باورش سخت اما فروردین آخرین ماهی بود که پریود شدم.الانم فندقم رو پام

از خدا بخواید انشاالله معجزه اش رو ببینید

همسرم،پسرم،آرامش زندگیم معجزه خداوند
دقیقا منم بی حوصله و بی اعصاب

توکل بخدا

من برای ازدواج کلی دعاکردم ودرناامیدی به دست آووردم

توکل بخدامیشه انشاءالله🥴🥴🥴🥴

وای خداکنه چون خیلی خسته وناامیدم اطرافم خیلیابودن الکی الکی بایکباراقدام باردارشدن ولی من هرماه ن ...

نا امید نباش عزیزم انرژی منفی ب خودت نده اصلا نباید استرس داشته باشی خدا بزرگه 2 روز بعد دوباره بی بی بزن انشالله که مثبته♥

دست از قضاوت همدیگه برداریم ! به قول مولانا :  نہ تو آنے ڪه همانے نہ من آنم ڪه تو دانے... ️                                                           صبورباش‌اتفاقات‌خوب‌نیازبه‌زمان‌دارن.!🗝 “️ 
پارسال همین حس و حال بد داشتم.یه سقط کرده بودم و ناامید بودم شبهای ۱۹.۲۱.۲۳شب زنده داری کردم.احیا گ ...

هعی حکمتش رونمیدونم ولی حالم خرابه😭

ممنونم عزیزم منم امتحان میکنم‌‌برام دعاکن

هعی حکمتش رونمیدونم ولی حالم خرابه😭 ممنونم عزیزم منم امتحان میکنم‌‌برام دعاکن

بببن‌تو نت بزن.شب ۱۹ و.... جوشن کبیر بخون.بعددهر فراز یه نخ گره بزن و فوت کن به آب.اخرش اون آب بخور.نخ بزاررتو قرار بمونه.

همسرم،پسرم،آرامش زندگیم معجزه خداوند
2706