2733
2739
عنوان

چرا آزمون انقدر سخت بود

947 بازدید | 55 پست

این دفعه برای آزمون، دروس تخصصی و عمومی همه رو خوندم و از اختصاصی یکی دوتا از درسها رو خوندم 

ولی سر ازمون اصلا نمیتونستم جواب بدم.  خیلییییی سخت بود🥺🥺🥺

سوالها یه جوری بود، سخت سخت سخت

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای اره چقد سخت بود 

البته من نداشتم 

دبیریم 

ولی بخدا استرسم گرفته نا امید شدم 

مخصوصا اون سوال جندی شاپور 

که اصلش میشد ساسانی .مسیحی 

ولی داخل گزینه هاش نداشت و باید ساسلنی .یهودیو میزدی 

بقران استرسم گرفته 

عمومی خیلی ساده بود ک

ولی من نمیتونستم جواب بدم.🥺 انگار همه حروف و جمله هاش برام ناآشنا بود

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

من فکر کنم طراح سوال ها حالشون خوب نبوده موقع طراحی سوال هاشون عجیب بود،ارشد آزمون دادم خیلی از این راحت تر بود،جوو گیرشده بودن انگار گفتن بذارهر چی به معزمون می رسه بنویسیم کلید سوال ها رونگاه میکردم خیلی بد دادم آزمون رو کر کنم اخرین نفر این آزمون من باشم 

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
2740
وای اره چقد سخت بود  البته من نداشتم  دبیریم  ولی بخدا استرسم گرفته نا امید شدم&nb ...

وای من اونو همخامنشی، مسیحی زدم😭 تو کتاب که نوشته بود زرتشتی آیین رسمی هخامنش بود. البتهساسانی هم نوشته بود

سوال آورده دو خط بعد جواب ها همه ش اشتباه باید بین اشتباه ها نزدیکترین رو‌پیدا میکردی یکی ش همین نمونه که یاسمن خانم گفت

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
من فکر کنم طراح سوال ها حالشون خوب نبوده موقع طراحی سوال هاشون عجیب بود،ارشد آزمون دادم خیلی از این ...

آره منم ارشد دادم آسون بود 

خودت را با گذشته ات نشناس... آن فقط یک درس بود...نه تمام زندگیت...
من فکر کنم طراح سوال ها حالشون خوب نبوده موقع طراحی سوال هاشون عجیب بود،ارشد آزمون دادم خیلی از این ...

منم اخرین نفر میشم.  دلم میسوزه این همه زمان گذاشتم برا درس خوندن.  

2706