2737
2734

بابت سوالم واقعا عذر خواهی میکنم نمیتونم از کسی بپرسم

تقریبا یه هفته الی شش روز پیش نزد/یکی داشتم با جلوگیری طبیعی و اینکه فقط از پی//ش آب میترسم که وارد شده باشه بعد حدود ۷۰ ساعت بعدش قرص او/رژانسی خوردم یعنی حدود سه روز پیش الان یکم کمردرد دارم شبیه علائم پریودی ولی پریود نشدم

خیلی نگرانم میشه یه چیز بگید آرومم کنید 

قرص اورژانسی که پریودیت میندازه عقب و در حد لکه بینی خونریزی میکنی اینو یبار استفاده کردم چند سال پی ...

الان هیچی خونریزی نکردم من فقط یکم کمرم انگار درد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نمیدونم فقط خیلی استرس دارم سه روز از خوردن قرص اورزانسی گذشته ولی هیچی به هیچی

منتظر چی هستی 

من یبار خوردم .افتاد عقب دوماه نشدم 

کلا هورمون ها بهم میریزه ...باردار نمیشی نترس

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
عزیزم اگه قصد بارداری نداری چرا درمقابل استفاده از کاندو.م مقاومت میکنید؟

من مقاومت نمیکنم میدونم هم اینجا جاش نیست هم مرد مریض هست هم بچه سن فقط اینو بگم همسرم مخالفه میگه من به خودم اطمینان دارم

منتظر چی هستی  من یبار خوردم .افتاد عقب دوماه نشدم  کلا هورمون ها بهم میریزه ...باردار ن ...

منتظر اینم پریود بشم نز/دیکیم تقریبا چند روز بعد تموم شدن پریودم بودش یعنی باید اوایل ماه بعدی پریود بشم طبیعتا ولی گفتم قرص شاید باعث شه زودتر بشم

من مقاومت نمیکنم میدونم هم اینجا جاش نیست هم مرد مریض هست هم بچه سن فقط اینو بگم همسرم مخالفه میگه م ...

عزیزم ایشون به خودش اطمینان داره، خب که چی، کاندو.م مگه فقط برای جلوگیری از بیماری مقاربتیه؟ پس ریسک بارداری چی میشه؟ قرصای ضدبارداری ضرر زیاد دارن چه برای سیکل پریود و هورمونا، چه برای پوست و مو و ابرو و خلق و خو و غیره.

به همسرتون بگید حرف مفت نزنه و استفاده کنه، شما نباید جور غرور ایشون رو بکشید و استرس پیدا کنید و به بدنتون قرص تحمیل کنین

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
عزیزم ایشون به خودش اطمینان داره، خب که چی، کاندو.م مگه فقط برای جلوگیری از بیماری مقاربتیه؟ پس ریسک ...

بله حرف شما درسته واقعا از سری بعد پای حرفم وایمیستم تا انجام بده فقط الان از استرس اگه حالم بد نشه خیلی خوب میشه

بله حرف شما درسته واقعا از سری بعد پای حرفم وایمیستم تا انجام بده فقط الان از استرس اگه حالم بد نشه ...

استرس نداشته باش عشقم اورژانسی معمولا یا یهویی باعث پریود شدن میشه یا پریود رو عقب میندازه. خیلیم دیر نخوردی واقعا، اوکیه چیزی نمیشه. خیلی اگه استرست طولانی شد مثلا چند روز دیگه بازم حس میکردی نگرانشی و پریود نشدی بیبی چک بزن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2706