2737
2734
عنوان

میشه از طلافروش شکایت کرد؟

492 بازدید | 50 پست

حدود ۱ سال ونیم پیش من رفتم پیش یه طلافروش آشنا حدود ۳۵ گرم طلا آوردم. و فاکتور به اسم منه و پیش خودمه الان.

شبش شوهرم با همراه بانک خودش ۵۰ میلیون برا طلافروشه انتقال داد

الان داریم جدا میشیم از هم. شوهرم میگه باید طلاها رو پس بدی.شکایت میکنم.

منم گفتم من چه میدونم تو برا کی طلا خریدی که پول واریز کردی به حساب طلافروش. به من چه. مگه پول به حساب هرکی واریز کردی ،خرید واسه من بوده؟

الان به نظرتون میتونه بره پای طلافروش رو بکشه به دادگاه بگه باید بیای بگی زن من اومده طلا برده و پولش رو من برات واریز کردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا حق خودته 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2728

استعلام حساب بگیزن مشخص میشه ک خرید همسرتون بوده و طلا مال همسرتونه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

وا وقتی خودت ۳۵ گرم آوردی اونم شبش ب طلا فروش داده 

خب پول طلای شماس دیگ😐😐

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
2740
میخواد دبه کنه 

درست نیس خب اینجوری 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹

والا دختر خاله من چند سال پیش جدا شد شب عروسی فرار کرد برگشت خونه باباش ت دادگاه شوهرش گفت طلاهای که خریدم رو باید پس بدن قاضی گفته بود اینا رو شما برای ایشون خریدی پس ماله خودشه با این فاکتور طلاها به اسم شوهرش بود 

بزرگ شد اون دختری که از تاریکی میترسید