2733
2734

بچه ها من پارسال همین موقع ها یک سی و نیم تزریق کردم امروزم یک سی سی زدم بنظرتون خوب شده ؟ البته الان تا سه روز خیلی ورم داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یکم واسه اولین بار ژل زدم الان بیشترش جذب شده ولی لبام متقارن نیست یه سمت لبم خیلی بیشتره لبام کج شده بهشون گفتم گفت ماه بعد بیا واسه تزریق ولی خب ماه بعد عیده الان چیکارکنم لبام کجه 

من یکم واسه اولین بار ژل زدم الان بیشترش جذب شده ولی لبام متقارن نیست یه سمت لبم خیلی بیشتره لبام کج ...

ن بابا الانم میتونی بری بگی برات بزنه درستش کنه یک هفته بعد تزریق دوباره میتونی بزنی برو بده درستش کنه برات تا عید نیومده 

ن بابا الانم میتونی بری بگی برات بزنه درستش کنه یک هفته بعد تزریق دوباره میتونی بزنی برو بده درستش ک ...

گفتن که باید یک ماه بگذره 

میشه برم جای دیگه یه مارک دیگه بزنم مشکل پیش نمیاد؟؟؟

گفتن که باید یک ماه بگذره  میشه برم جای دیگه یه مارک دیگه بزنم مشکل پیش نمیاد؟؟؟

نه تا شیش ماه که بگذره نمیتونی مارک دیگه ای بزنی اگ رفتی جای دیگ ام همون مارکی ک زدیو باید بزنی وگرنه حساسیت نشون میده