2737
2734

خانما من بعد سقطم بازم منظم پریودشدم یه هفته طول کشید بعد لخته های بزرگ اومد وخون خیلی زیاد دیگه بعد لخته خون نیومد تا سه روز دیگه الان پانزده روز میگزره ومن بعضی روزها لکه و بعضی روزها خون دارم از چیه بنظرتون 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد سقط رفتی سونو؟ 

چیزی نی منم بعد سقط اولیم اینجوری شدم پریودی منظم و لخته خون و لکه بینی داشتم اون ماه از ماه بعد درست شدم کلا بعد هر سقط سه ماه بعدش طبیعیه ک پریودی اینجوری داشته باشی اگ خیلی میترسی برو سونو ببین بقایا داری یا نه 

بعد سقط رفتی سونو؟  چیزی نی منم بعد سقط اولیم اینجوری شدم پریودی منظم و لخته خون و لکه بی ...

نه نرفتم عزیزم چون هم جنین سالم سقط شد هم جفتش و هم لخته های بزرگ دیگه گفتم چیزی نمونده حتما

نه نرفتم عزیزم چون هم جنین سالم سقط شد هم جفتش و هم لخته های بزرگ دیگه گفتم چیزی نمونده حتما

چرا سقط شد . ان شاالله خدا برات جاش پر کنه اینبار صحیح و سالم بغلش،کنی

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

ای روله

اگه ناراحت نمیشی بپرسم چرا سقط شد؟!

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
2738
خیلی ممنونم عزیز دلم اگه میتونی تایپک توروخدا ناشکری نکنید و بخون 

رفتم خوندم. به دلت بد راه نده. توبه کن . استغفار کن. استغفرالله ربی و اتوب علیه زیاد بگو .خدا الرحمن الراحمین هستش.  لطفش همیشه شامل حال بندهاش می‌شه.  ان شاالله خدا هرجنسیتی صالح آخرت خودمون و بچه هامون هست بهمون بده.

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
رفتم خوندم. به دلت بد راه نده. توبه کن . استغفار کن. استغفرالله ربی و اتوب علیه زیاد بگو .خدا الرحمن ...

توبه کردم ولی با دل شکسته و زخمیم چیکار کنم 😭😭😭

انشالله

[QUOTE=331219334]شما هم کوردی🥲  تصادف کردیم الته بخاطر ناشکری های من اینجوری شد هیچ وقت خودمو نمی بخشم 😭😭😭 ...[/QUOTE

آره فدات

خیره عزیزم خودتو ناراحت نکن عمرش کوتاه بوده

من دو تا سقط ۹ و ۱۳ هفته داشتم که بچه هام قلبشون ایستاد و دیگه نزد مجبور به سقط شدم

حتما خیلی درد کشیدی چون بچه سه ماه و نیمه کم نیست که

گریه هاتو بکن نذار بمونه

خودتم سرزنش نکن که ناشکری کردم و اینا ، سهم تو نبود

ان شالله زود جاش سبز میشه🥲

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
[QUOTE=331219334]شما هم کوردی🥲  تصادف کردیم الته بخاطر ناشکری های من اینجوری شد هیچ وقت خودمو ...

دردش به کنار بخدا دوست داشتم خودمم بمیرم اینقد خودمو زدم اینقد گریه کردم دیگه نمی دونم چیکار کنم😭😭😭خدا امتحان سختی ازم گرفت که سربلند ازش بیرون نیومدم وگرنه چرا همون روز که فهمیدم پسره از دست دادمش 😭😭

[QUOTE=331219334]شما هم کوردی🥲  تصادف کردیم الته بخاطر ناشکری های من اینجوری شد هیچ وقت خودمو ...

شما تا چند وقت خونریزی داشتید اولین پریودتون چجوری بود ببخشید اینقد سوال میپرسم

2706