2733
2739
عنوان

رسم سیسمونی

146 بازدید | 20 پست

سیسمونی باید مامانم بخره  بنده خدا اوضاشم خوب نیس چون پدرم چند سال پیش فوت کردو  داداشامم سن و سالی ندارن و هنو بچن   حالا بنده خدا حرفی نمیزنه. و میخواد برا سیسمونی وام برداره حالا مادر شوهرم میگه مامانت باید   گوشوارشم بخره   اخه دختره. من بهم بر میخوره یعنی چی  واقعا  این حرفا   من بچه بیارم

مامانم وسیلش بده  وایی نمدونین دارم خفه میشم 😑😑😑

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب در حد توان بخره بنده خدا من ک تخت بچه و چندتا چیز دیگه رو نزاشتم بخرن چون واقعا ن جاشو داشتم ن اس ...

مامانم هر چی میگم مامان من نمیخوام فشار روت بیاد تخت و اینا تجملات میگه نمیخوام مادر شوهرت بعد چیزی بگه چون موقع  جهازمم خیلی حرف زد با اینکه من جهازم عالی بود اخه هر چی گرفته بودم خوبش گرفته بودم اتا آشغالم نخریده بودم میترسه اون دوران دوباره تکرار شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به مادرشوهرت چه ربطی داره؟خودت تیکه تیکه بخرنذاربه مادرت فشاربیاد

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

فقط درحد وسعتون بگو بخره و تخت و خیلی از وسایل هایی که برا نوزاد ضروری نیست رو احتیاجی نیست بخرین، و برای گوشواره هم به مادرشوهرت بگو تن شوهرم سلامت باشه کار میکنه برا دخترش گوشواره هم میخره

✨...الله که باشد همه چیز خوبه...✨
2740
ما رسم نداریم هر چی که هم بدن کادو دستشون درد نکنه وظیفه ای ندارن

کاش جای ما هم اسن رسم گندددددددد نبودددد  اخه یعنی چی 😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خداروشکر طرف ما سیسمونی خیلی جزیی میدن درحد پتو تشک و گهواره و چند دست لباس  اخه پدر مادر چ گناهی کردن تو این گرونی

مادرشوهرتم خیلی پرررو تشریف داره 😐

اگ شوهرت ادم خوبیه  و به روت نمیاره میتونی خودت به مامانت ی مقدار پول بدی 

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
درحد توان هرچی خریدن کافیه . هرکی خاسته عجیب غریب و توقع زیادی داره خودش زحمت بکشه دست بکنه تو جیبش ...

دقیقاااااا 😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدا رو شکر خانواده شوهر من به هیچی کار ندارن، خیلی رو میخواد بیاد بهت بگه باید مادرت گوشواره بخره آدم به سن و سال و عقلش شک میکنه 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
مامانم هر چی میگم مامان من نمیخوام فشار روت بیاد تخت و اینا تجملات میگه نمیخوام مادر شوهرت بعد چیزی ...

ببخشید ک و ن لق مادرشوهرت گناه داره مامانت عزیزم خودت بگو گفتم نمیخاد بگیری 

لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم!ممنون🙏
2706