2733
2739
عنوان

خانما میشه شلوار جین رو رنگ کرد؟

135 بازدید | 17 پست

یه شلوار پیشبندی دارم رنگش طوسیه یا خاکستری(تشخیص نمیدم)ممکنه بتونم مشکی مشکیش کنم؟

یا مثلا جایی رو میشناسید این کارو انجام بدن

مثلا خشکشویی ها انجام‌میدن؟

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یادش بخیر من قبلا خیلی انجام میدادم از خرازی رنگ لباس میخریدم میریختم تو یه دیگ آب جوش لباسو مینداخ ...

عزیزم کاملا مشکی میشه دیگه؟

اسم رنگش چیه؟

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
آره عشقم خشکشوییا معمولا رنگرزی هم انجام میدن

کامل مشکی میشه؟

رنگ پس نمیده؟

انجام میدن ولی نکن.💩میخوره توش. هرباربشوریش یاحالت عادی رنگ میگیره به پات

ای داد

اره بعضی خشکشویی ها انجام می دن اما کیفیت پارچه لباس پایین میاد

سال ۹۸ هدیه گرفتم منتها چون اندازم نبود اصلن نپوشیدم

الانم که اندازم شده ار رنگش خوشم نمیاد

جنسشم لیه

رنگ پس نمیده اگه بشورمش؟

با اب سرد البته

2740
یادم نیست عزیزم حدودا ۸ سال پیش که دبیرستان میرفتم انجام میدادم ولی آره قشنگ مشکی میشد گاهی دو بار ا ...

مرسی عزیزم❤️

سال ۹۸ هدیه گرفتم منتها چون اندازم نبود اصلن نپوشیدم الانم که اندازم شده ار رنگش خوشم نمیاد جنسشم ...

ببین اگر جای خوب ببری رنگ پس نمیده من ب شلوار شوهرم و دادم رنک کردن عالی شده موقع شستن هم رنگ پس نمیده حتی به پا

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
سال ۹۸ هدیه گرفتم منتها چون اندازم نبود اصلن نپوشیدم الانم که اندازم شده ار رنگش خوشم نمیاد جنسشم ...

فکر نکنم خیلی رنگ پس بده اما کیفیت پارچه رو داغون میکنه ..به نظرم انجام نده....مامانم یه بار بلوزشو داد رنگ کنن دیگه نتونست بپوشتش ازبس پارچه لباس شل و وارفته شده بود

ولی رنگ پس نمیده نگران نباش،من مانتو شلوار رنگ کردم فقط یه بار مانتوی سبزو مشکی کردم حواسم نبود که ...

خداروشکر

خیلی ازت مچکرم لطف کردی❤️

ببین اگر جای خوب ببری رنگ پس نمیده من ب شلوار شوهرم و دادم رنک کردن عالی شده موقع شستن هم رنگ پس نمی ...

خیلی ممنونم

دوستان میگن جنس پارچه شل و ول میشه 

شلوار همسرتون چطور شد از این لحاظ؟

فکر نکنم خیلی رنگ پس بده اما کیفیت پارچه رو داغون میکنه ..به نظرم انجام نده....مامانم یه بار بلوزشو ...

اخه حیفه به خدا این لباس الکی بمونه ته کمد 

هدیه بابامه دلم نمیاد به کسیم بدم 

وگرنه حتما این کارو میکردم

الانم قیمت شلوار نجومی شده گفتم حداقل این عید بپوشمش😓

خیلی ممنونم دوستان میگن جنس پارچه شل و ول میشه  شلوار همسرتون چطور شد از این لحاظ؟

خواهش میکنم ،،از روز اول خوش فرم تر و بهتر از زمان رنگ کردن تا الان چهار سال میگذره ولی آخ نگفته ،،اصلا هیچ تغییری توی بافت پارچه نداشته 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2706