2733
2734
عنوان

محصولات شرکت نفیس

103 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها لطفا کسایی ک استفاده کردن راضی بودن نظر بدن فروشنده ها یا دشمنا الکی تعریف و بدگویی نکنن

من خودم فروشنده محصولاتشم و قبل فروشندگی اول استفاده کردم نظرمو میگم

آبرسان ام ان دی و مرطوب کننده مورال آپ راضی بودم پوستم خشک بود خوب کرذ

ماسک مو مورال آپ راضی بودم کمک ب رشد مو میکنه

روشن کننده بدن راضی نبودم ااصلا روشن نکرد

اسکراپ بدن راضی نبودم

اسکراپ پا راضی نبودم

اسپره روشن کننده مو مورال آپ راضی بودم موهارو نرم و صاف میکنه

ژل بانوان راضی بودم از عفونت جلوگیری میکنه

ژل شستشو صورت راضی هستم خیلی خوبه پاک سازی هوبی داره

شیرپاک کن راضی نیستم اصلا

میسلارواتر راضی بودم آرایشو ب راحتی پاک میکنه

رنگ مو راضی نبودم اصلا نگر

پنکیک راضی نبودم پوست پوسته پوسته میشد

موس صورت راضی نبودم میماسید

مرطوب کننده کودکان راضی بودم

شماهم بگین

پوست مهم ترین اجزای صورته 

نتورک یعنی نامعلوم هیچ نظارت بهداشتی همین جوری روی محصولات داروخونه ای نیست چه برسه نتورک یعنی باید خیلی طرف بیسواد باشه اینارو بزنه صورتش 

من حتی داروخانه هم محصولات ایرانی رو نمی‌خرم 

فقط خارجی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوست مهم ترین اجزای صورته  نتورک یعنی نامعلوم هیچ نظارت بهداشتی همین جوری روی محصولات دا ...

عزیزم میدونی محصول خارجی رو ما ایرانی ها جواب نمیده اونا پوستشون بیشتر خشکن ما چرب 

تازه نفیس از وزارت بهداشت ایران مجوز داره اگه محصولشم راضی نبودی بسته بندی میکنی میفرستی شرکت بعد از کل پولت اندازه 5۰تمن کم میشه واسه پول پست بقیش پس دادت میشه بهت

من نمیخوام تبلیغ کنم یا بفروشم فقط نظرمو گفتم هیچ محصولی صد درصد خوب نیست اینم توش خوب و بد داره

2731

من فقط ی نرم کننده و ژل ضد جوش و بالم لب از شرکت نفیس خریدم از همش راضی بودم جز ژل ضد جوش ک هیچ تغییری ندیدم تو صورتم

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
عزیزم میدونی محصول خارجی رو ما ایرانی ها جواب نمیده اونا پوستشون بیشتر خشکن ما چرب  تازه نفیس ...

ببین امثال تو که بخاطره پول نتورک میفروشن اصلا ارزش جواب دادن ندارید طرف شیمی خونده از یه دکتر پوست هم بیشتر میدونه میگه محصولات نتورک به کف پاهات هم نزن 

باورت میشه من حتی سینره لافارررو هم ک داروخونه میفروشه حتی بعنوان کرم به کف پاهام هم نمیزنم

الان پوستم عین آینه است هرکس میبینه میگه چقدر پوستت صافه سفید فقط محصولات کره و آمریکا

ببین امثال تو که بخاطره پول نتورک میفروشن اصلا ارزش جواب دادن ندارید طرف شیمی خونده از یه دکتر پوست ...

ن تو خوبی ک پولتو میریزی تو جیب کشور دشمن بعدشم حرف میزنی من هرچی باشم دارم پول حلال درمیارم تازه من ن تبلیغ کردم ن گفتم بخرین فقط ی تاپیک زدم نظر بپرسم

بعدشم بشین ببین در آینده چی میشه 

من فقط ی نرم کننده و ژل ضد جوش و بالم لب از شرکت نفیس خریدم از همش راضی بودم جز ژل ضد جوش ک هیچ تغیی ...

درسته همه محصولاتش عالی نیستن عزیزم بعضی ها خیلی خوبن بعضی ها خیلی بد منم فقط چون تازه شروع کردم خواستم بدونم کدوم محصول خوب نیست ک الکی مشاوره ندم راضی نباشن