2752
2734
عنوان

شدیدا چشم خوردم با شوهرمم قهریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 34 پست
ببین دیگه سختمه جایی برم چون برگردم حتما اثرشو میبینم انقدر که رو من اثر داره

گفتم که اسپند دود کن همه رو در نظر بگیر

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا دیدم، بعضی چشما جوری آدم و میزنه زمین که بیا و ببین😕

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
2731

عزیزم میگن ب هرچیزی ک اعتقاد داشته باشی همون میشه! شما باور داری ک طلا و لباس خوب بپوشی چشم میخوری و همون بلا سرت میاد چون باورش داری! مثلا دعوا کردی بعد عروسی،بیین سرچی دعواتون شد!  بعضی موقع هاهم سهل انکاری باعث میشه ک زمین بخوری یا دستت یا جاییت بشکنه و اسیب ببینه! من زیاد ب چشم زخم اعتقاد ندارم ولی نمیگم نیست! هست! امیدوارم از همه بلاها ب دور باشی... 

❤️‍🩹
ینی وقتی جایی مراسمی جمعی نمیرم راحتم وقتی میرم حتما یا یه بلایی سرم میاد یا دعوامون میشه زندگی زهر ...

خیلی هم تلقین نکن عزیز

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
عزیزم چند درصد احتمال بدین که افتادنتون از پله میتونه به دلیل بی دقتی خودتون باشه. با این اوصاف هر ...

خیلی احتمالا دادم درضمن کسیم محکوم نکردم چشم زخم دقیقا علت وجودش اینه که اونایی که خودنمایی میکنن تنبیه بشن که من دارم شدیدا تنبیه میشم البته که من برا دلخوشی خودم خوب میپوشم و خوب میگردم نه خودنمایی ولی خب هستن حسودایی که چشمشونم انرژی منفی داره

هرجا مثل جشن میری یه مقدار پول  قبلش به نیازمند بده مثلا شده کفش جدید نخر یکم پولشو بده نیازمند ...

آره یادم رفت صدقه بدم صدقه خیلی حفظ میکنه اخه لعنتی هیچموقعم که پول نقد نداریم 

هرکجا خواستی بری مهمونی یا جشنی داخل دستمال کاغذی اسفند بریز بزار کیفی که میخوای باخودت ببری مهمونی بعد که از مهمونی آمدی بسوزونش چهار قل بخون صد در صد جوابه تجربشو زیاد داشتم

💟خدا باماست👫💟

خواهرشوهر سابقم وقتی فهمید شوهرم پول بم میده برا لباس و این چیزا تو عقد، با یه نگاه حسرت آمیزی نگام کرد. دیدم نشسته بود یه گوشه مجلس با اون چشماش زل زده به من تو اون شلوغی. ده دیقه بعدش شوهرم رفتارش عین دیوونه ها شد باهام

خدا لعنتشون کنه حالا خودش، شوهرش عین موم تو دستاش بود. هرچی ملک و املاک و سکه و طلا و کل زندگی شوهرش دس این بود ولی باز اون نگاهش به من بدبخت

هیچ وقت یادم نرفته

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉

خیلی تلقین کنی بازم سرت میاد 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
آره یادم رفت صدقه بدم صدقه خیلی حفظ میکنه اخه لعنتی هیچموقعم که پول نقد نداریم 

من میگردم تو خیابون و آشناها اون فقیرای واقعی رو که احساس میکنم راستن پیدا  میکنم شماره کارتشون رو میگیرم  و گاهی براشون پول میزنم اگه یه مدت کوتاهی کنم احساس میکنم  همش ناراحتی و دعوا و اتفاق بد پیش میاد

عزیزم قطعا زیبا بودی ولی دیگه هر اتفاقی نشونه چشم خوردن نیست ..واینکه مدام منتظر اتفاق و چشم خوردنی تلقین میکنی برات پیش میاد..

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
خیلی احتمالا دادم درضمن کسیم محکوم نکردم چشم زخم دقیقا علت وجودش اینه که اونایی که خودنمایی میکنن تن ...

شما خیلی اعتماد به نفس داری

خوش به حالت😑

همه مردم لباس و طلا دارن به اندازه خودشون

دختر پادشاه هم به اندازه شما توهم نداره😂

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂