2737
2739

کسی هست اینجا که شوهر یا اشناهاشون تو فولاد آلیاژی یزد کارکنه؟ چجوریه به نظرتون حقوق و مزایاش خوبه؟ من اتفاقی دو سه ماه پیش شوهرمو ثبت نام کردم الان پیام اومده براش واسه مصاحبه. راهش یکم دوره میخام بدونم ارزش داره دنبالش رو بگیره؟ کارخونش تو مسیر یزد کرمانه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

کارخونه های فولاد اکثرا الودگی و بخارات خطرناک دارن

ولی پول دار ن و وضعشون تو این بازار خوبه،صادرات هم دارن و ،،،،،،

به امید خدا انشالله پرسود و پر برکت باشه براتون،

منم شاغلم اما تو یه استان دیگه هستم،منم راهم دوره اما بخاطر اینکه به شرکت عادت کردم جای خودم رو عوض نمیکنم،

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
کارخونه های فولاد اکثرا الودگی و بخارات خطرناک دارن ولی پول دار ن و وضعشون تو این بازار خوبه،صادرات ...

شما هم تو کارخونه فولاد هستید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارخونه های فولاد اکثرا الودگی و بخارات خطرناک دارن ولی پول دار ن و وضعشون تو این بازار خوبه،صادرات ...

یعنی واسه کسی که سابقه تو شرکت فولاد نداره هم خوبه؟ شوهرم دیپلم بر ق هست

2728
یعنی واسه کسی که سابقه تو شرکت فولاد نداره هم خوبه؟ شوهرم دیپلم بر ق هست

نه من کارخونه فولاد نیستم،

ولی وقتی خواستن حتما قبول میشه،چون برق تو همه کارخونه هست

موفق باشید

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت