2752
2734

دیگه بریدم تو جمع اگه کاری بشه تو روی من حرف میزنه ازم دفاع نمیکنه البته از هیچکدوم دفاع نمیکنه ولی من توقع دارم لااقل پشتمو داشته باشه اونسری پدرشوهرم این سری ام برادرشوهرم دیگه خسته شدم حس میکنم جونی برام نمونده 😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا بحثی باید پیش بیاری ک طرفتو بگیره 

انقد آسایش خانواده شوهرتو خراب نکن 

من سر این کارای زن داداشم دوروز زیر سرم بودم 

اون مرد همسرته درست وای برادر و فرزند اون خانواده هم هست 

اصلا چرا باید موضوعی پیش بیاد ک نیاز به طرف داری باشه مگه میدون جنگه

منتظری یکی دیگه ازت دفاع کنه  خب خودت پشت خودت درا

چطور خب؟ خیلی بی عرضه ام میدونم ولی دلم خیلی شکسته من نیاز به حامی دارم نیاز دارم شریک زندگیم پشتم باشه چیکار کنم طرف من باشه

چرا بحثی باید پیش بیاری ک طرفتو بگیره  انقد آسایش خانواده شوهرتو خراب نکن  من سر این کار ...

شما رو نمی دونم و اصلا شما رو زود قضاوت نمی کنم حقیقتش آبجی من از وقتی عقد کرده دیگه ازش توقعی ندارم میگم الان اون اولویت اولش همسرش هست اما توقع هم ندارم که دیگه براش مثل غریبه باشم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
چرا بحثی باید پیش بیاری ک طرفتو بگیره  انقد آسایش خانواده شوهرتو خراب نکن  من سر این کار ...

من با شوهرم بحثم شد بعد اون خودشو دخالت داد گفتم به تو مربوط نیس ساکت شو به برادرشوهرم گفتم بعد اونم زورش اومد من کاری بهشون ندارم بخدا ولی هروقت باشوهرم بحثم میشه دخالت میکنن خیلی سعی میکنم جلوشون اتفاقی نیفته بعدم شوهرم چون دلخوری بینمون بود گف داداشم راس میگه دیگه بحثمون بالا گرف منم خیلی به فکرشم از اونا نیستم که تفرقه بندازم بینشون ولی اونا دلشون میخاد ما بد باشیم باهم منم از لجشون انقد بعدش زود اشتی کردم با شوهرم خوب شدم که برادرشوهرم تو قیافه برام الان

من با شوهرم بحثم شد بعد اون خودشو دخالت داد گفتم به تو مربوط نیس ساکت شو به برادرشوهرم گفتم بعد اونم ...

به نظر من بحث هاتون جلوی خانواده همسر نباشه 

بالاخره اون ها که نمی دونند تو بحث دونفر علی الخصوص زن و شوهر نباید وارد مگر این که جدی باشه 

و هرچی هم باشه طرف هم خون خودشون می گیرند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
شما رو نمی دونم و اصلا شما رو زود قضاوت نمی کنم حقیقتش آبجی من از وقتی عقد کرده دیگه ازش توقعی ندارم ...

حوصله توضیح ندارم تو تاپیکام هست 

من کاری بهشون نداشتم اصلا حتی قهرم میکردن من آشتیشون میدادم ولی برادرم با پیشتیبانی الکیش باعث شد هر توهینی به منو مادرم کنه خداروشکر اون روزا تموم شد دارن کارای طلاقشونو انجام میدن

من با شوهرم بحثم شد بعد اون خودشو دخالت داد گفتم به تو مربوط نیس ساکت شو به برادرشوهرم گفتم بعد اونم ...

خب چرا باید مساعل خصوصیتونو توی خانواده همسر بیان کنید 

ولی کار خانواده همسرتم اشتباه بوده

خوب جرات و اعتماد بنفس داری والا

تو جمع اونا با شوهرت بحث میکنی 

به برادر شوهرت میگی ساکت شو

تازه انتظارم داری بعدش بیان طرفتو بگیرن