2737
2734
عنوان

خانومای باتجربه و متاهل و عزیز لطفا کمک کنید ما را

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 53 پست
میدونم تاپیک تکراریه ولی لطفا نظر بدین درباره آشنایی این دوتا متشکرم بنده متمایل نیستم به آشناییش ...

شما نباید مایل باشید.

این خواهری که می‌فرمایید حسابی باهوش و با استعداده قطعا می‌تونه صلاح خودشو تشخیص بده.ببینید نظر خودش چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیتش رو بخوام بگم تفاوت سطح رشته ها و دانشگاه ها و شغل ها برام نگران کننده اس من میتونم خواهرم ر ...

به نظر منه با تجربه مهندسه دولتی با شرایط خواهر شما که این مدل ازدواج اشتباه و قبلا کردم به صلاح نیست اگه هنوز همدیگه رو ندیدن بهتره نبینند .چرا چون خواهرت هنوز خیلی جوان و اگه بره شرکت پدر شوهرتون صد در صد کیس های بهتری سراغش میان .پس اصلا عجله نکنید .

شما نباید مایل باشید. این خواهری که می‌فرمایید حسابی باهوش و با استعداده قطعا می‌تونه صلاح خودشو تش ...

ببینین

ایشون باهوش و بااستعداد و باشخصیت هست،ولی من میدونم که از نظر عاطفی ناقص العقله یه مقدار

یعنی از اوناست که باید بره از بین هم رشته های خودش و آدمای اهل درس و به اصطلاح خرخون یکیو انتخاب کنه

اگه هم به این آقا یه مدت بله بگه،من احتمالش رو میدم که تا پاش باز بشه به دانشگاه یا حتی محیط کار پشیمون بشه و بگه این چی بود من خواستم

یعنی قشنگ این دختر پتانسیلش رو داره

2731
شما نباید مایل باشید. این خواهری که می‌فرمایید حسابی باهوش و با استعداده قطعا می‌تونه صلاح خودشو تش ...

اگه اون دختر صلاح خودشو میدونست که خواهر بیچارش اینجا نمیومد نظر بخواد مرا چنین خواهری داشتن آرزوست

ببینین ایشون باهوش و بااستعداد و باشخصیت هست،ولی من میدونم که از نظر عاطفی ناقص العقله یه مقدار یع ...

خب اگر مادر و‌ پدرتون هم با شما هم عقیده‌ن به خودش بگید که صبر کنه بهتره و جواب منفی بدین به خواستگارش.

2738