2737
2739
عنوان

تصادفی که امروز داشتم

167 بازدید | 18 پست

بچه ها من تازه رانندگی میکنم و خیلی گند میزنم. امروز داشتم مستقیم میرفتم سر خیابون یه خانومی با 206 بود که پارک کرده بود و در ماشینو باز کرده بود من وقتي داشتم رد میشدم آینه بغل شاگرد خورد به در ماشین اون و پرت شد اونور. رفتم جلو نگه داشتم. پسرمم تو ماشین بود. اومدم گفتم چیزی شده. شروع کرد به جیغ و داد که من ترسیددددم تو منو ترسوووندی. من هی گفتم به ماشین شما که چیزی نشده. اونم همش میگفت تو منو ترسووووندی. من گفتم من ازت معذرت میخوام. و اون همینجوری جیغ و داد میکرد. بچش هم تو صندلی عقب بود زیر یکسال. بچه اصلا گریه اینا نمیکرد ولی این همش میگفت ترسیییدم بچم ترسید. منم بهش گفتم برو بابا. سوار ماشین شدنی گفت خودت بچه داری خدا عوضشو بهت بده سرت بیاد این بلا. منم. سوار شدم و اینه بغلمون هم کامل داغون شد. خیلی که دور شدم یادم افتاد اون مقصر بود. چون سر خیابون در ماشینو باز گذاشته بود. و باید پول اینه بغل منو میداد. و فکر کنم جیغ و داد و کولی بازیاش از زرنگیش بود. الانم افسردگی دارم که چرا اطش معذرت خواستم. باید مثل خودش پاچه پاره بازی درمیاوردم. 

تجربه شد برات عزیزم  حتی حتی اگه مقصر هم بودی زنگ بزن افسر بیاد

چرا؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تو اینجور موقعیت ها پیش میاد خود خوری هم نکن میگذره از این ب بعد حواست رو جمع کن 

اره واقعا. کاش زودتر رانندگی میکردم با سی و چند سال سن تازه دارم تجربه کسب میکنم

چرا؟

بخاطر حق الناس 

اگه خودتون ببرین تعمیرگاه قیمت بزاره 

چون خانم هستیم باز ممکنه هزار جور کلاه سرمون بره 

هیچی بهتر از اومدن افسر نیست 

شوهر من میگه فورا برو پایین فوری چند تا عکس بگیر . ماشینو بکش کنار خیابون گواهینامه ش رو بگیر زنگ بزن افسر 

اصلا بحث و دعوا هم نکن مقصر بودی هم خسارت میدیم . نبودی هم خسارت رو میگیری بعدا اعصابت اینجوری خورد نمیشه

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اره واقعا. کاش زودتر رانندگی میکردم با سی و چند سال سن تازه دارم تجربه کسب میکنم

من اوایل رانندگی ماشینو از بغل سابیدم به گلگیر طرف چون خلاف هم میرفتم هول کردم اومدم پایین پسره کولی بازی درآورد منم نمیدونم چم شدگواهیناممو دادم دستش رفت حالا پسره چند سالش بوده ۱۶🤣🤣ببین چقدر کور بودم و خنگول خلاصه با هزار بدبختی پیداش کردم نصف خسارتو دادم فقط موندم من چرا گواهیناممو تقدیم اون کردم😐

با خودم گفتم موضوع مهمی نبوده که. ولی الان میبینم خیلی اشتباه کردم. زنه در رفت رسما

من خودم اوایل از کنار یه ماشین پارک شده رد شدم زدم به  آینه ش خیلی ترسیدم راهم ادامه دادم رفتم 

الان انقدر عذاب وجدان دارم که نگو 

بیشتر استرس باعث شد هول کنم و برم ولی کم کم شوهرم بهم ارامش داد بهم یاد داد پیاده شو شماره منو بزار رو شیشه پاک کن 

اوایل رانندگی ادم خییییلی میترسه و هول می‌کنه از همه چی 

ولی خداروشکر الان چهارساله دیگه تصادف نداشتم هیچی

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودم اوایل از کنار یه ماشین پارک شده رد شدم زدم به  آینه ش خیلی ترسیدم راهم ادامه دادم رفتم& ...

اره منم ده ساله گواهینامه دارم ولی بابام ماشین نداشت خودمم تازه شروع کردم ماشینو میبرم. شوهرم هم مستقیم نمیگه رانندگی نکن ولی میدونم دوس نداره من برونم چون تصادف میکنم و... ولی من واقعا میخوام راننده ماهری بشم. 

2706