2737
2739

راضی بودید؟ من خیلی نگرانم که خوب نشم و از طرفی نمیخوام حداقل ۱۵ تومن بابت آرایشگاه‌های گرون بدم. تا الان دو جا رو تو بازدید ها قرار داد بستم بخاطر اینکه قیمتش خوب بود و کیفیت هم بنظر خوب بود ولی الان خیلی دو دل شدم میخوام برم یه جای دیگه هم رزرو کنم😬😅😅 کسی بوده اینطوری چند جا بیعانه داده باشه؟؟

تازگیا رفیقم تو پایینترین محل شهرمون شد عروسکترےن عروس سال ۱۴۰۲ک دیدمشون من

قیافشم معمولی

میخام بگم مبادا سر محیط جغرافیای تصمیمی بگیریا

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب عروسیت کلی عکس میگبری و این عکسا تا اخر برات میمونه اگر ارایش بد بشه تا اخر اعصابت بهم میریزه به نظرم یه آرایشگاه برو که ازش مطمئنی

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2731

من ۷سال پیش رفتم پیش بهترین آرایشگر منطقه اون موقع دوتومن گرفت چون آشنابود..کارش محشرررر بود هنوزم ک هنوزه میکاپ وشینیونم قدیمی نیست جدیده

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2738

وای من عقدم داغون شدم کرم دودرجه تیره ترزد،خودم پوستم سفیده کرم برنزه زد نارنجی شدم چشام غلیظظط عین جادوگرا،خیرسرم یکی ازارایشگاه های خوب رفتم،حالا یکی دوماه دیگ عروسیمه قراردادم بستم بازنگرانم

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  اندکی خشونت دارم😐
از نزدیک هم ارایشش تمیز بود؟

بعللله

کاملا

ولی خاهراش صورتشون گچی بود انگار

ازدور قشنگتر

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
خالم برای عقدش خیلی سال پیش رفت یه سالن‌مطرح‌تو تهران خیلی بد شد ،برای عروسی رفت گفت دارم میرم مهمون ...

پس تاجو تور

وای من عقدم داغون شدم کرم دودرجه تیره ترزد،خودم پوستم سفیده کرم برنزه زد نارنجی شدم چشام غلیظظط عین ...

من برای عقدم یه آرایشگاه معمولی رفتم بعد گفتم آرایش صورتی ملایم میخوام عکسم از پیج خودشون نشون دادم( معلوم شد کار خودشون نبود) بعد وقتی خودمو تو اینه دیدم عین جن شده بودم سایه بنفش تا زیر ابرو رژ هم میگفت ملایم انتخاب نکن پررنگ انتخاب کن قشنگ معلوم باشه😐 من اومدم خونم هم رو کمرنگ کردم خیلی بهتر شدم خداروشکر

2706