2733
2734

من پسرم عاشق چرخوندن تسبیح یا لاستیک ماشینی     ایناس  بچع هاتون اینکارو میکنهواقعا اعصابم خورد شده میترسمممم 

بچه ام ۷۰ تا کلمه شاید بگه دو کلمه ایی کم 

چقد بچه هاتون حرف میزنن  

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

2 سال 3 ماهشه دخترم

80 درصد حرف میزنه همه چی بلده 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

بچه من22ماهشه حرف میزنه اما واضح نیست بیشتر صدا ازخودش درمیاره فقط بابا و دادا وآب و دردر و اسم منو خوب میگه

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
2740
بچه برادرم دو سالشه  و فقط نه را بلد بگه  بچه شما خوبه ماشالا

من مشکلم چرخوندنه وسایلهه مثلا در قابلمه رو میچرخونه لاستیک ماشین  رو میچرخونه

یه نکته ک بگم برای بچه ات کتابای سنش رو بگیر و بخون زیاد

خیلی باهاش صحبت کن

ازش سوال بپرس

جملات کوتاه دو کلمه ای یا فعل ها رو مثل:من رفتم، شستم، افتاد

اینا رو چندین بار بگو و تکرار کن میبینی خودشم سعی میکنه بگه

نترس بابا پسر منم دقیقا مثل پسر شما بود دیر راه افتاد دیر حرف زد یه اخلاقای عجیب قریبی داشت ، فقط خیلی خوشگل بود همه ازش خوششون میومد وگرنه خیلی هم نق نقو جیغ جیغو بود ولی الان ماشاالله میره پیش دبستانی مربیشونم انقد ازش راضیه که نگم چندبارم جایزه اورده، اصلا خودم شاخ درمیارم از تعریف مربیش

چه خوب نشستی شمردی  ولی به نسبت خوبه

از ترس   بخدا  گریه ام گرفته  میتدسم از اینکه هی هرچی دستش میاد میچرخونه 

خواسته هاش رو به شما میفهمونه ؟ آب بخواد غذا بخواد. حرف هایش معنی دارن؟ یعنی در ارتباط با شما حرف میزنه؟ مثلاً بره دم در بگه دد. یا آب ببینه بگه آب؟ سلام می‌کنه ؟ بای بای میکنه؟

اگر اینا طبیعیه. و از نظر افراد دیگه هم رفتار غیرعادی نداره، صرف علاقه به چرخوندن مهم نیست 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
نترس بابا پسر منم دقیقا مثل پسر شما بود دیر راه افتاد دیر حرف زد یه اخلاقای عجیب قریبی داشت ، فقط خی ...

یعنی لاستیکا ماشینشو میچرخوند در قابلمه اینا