2737
2739

سلام سلام 

نمیدونم چه قدر این عنوانی که انتخاب کردم مناسبه یا نه ولی واقعا تنها چیزی که به ذهنم رسید 

من به دعوت یکی از دوستام رفتم به یه کافه 

کافه کوچیک و دنجی بود یه دیزاین عالی داشت یه کتابخونه شلخته ولی جالب و میز صندلی های کوچیک 

همون لحظه ورودت دود و بوی سیگار شدیدا تو ذوق میزد البته....

همه تقریبا هم سن و سال هم بودیم فکر میکردم یه محفل گرمه با رفقای صمیمی که قرار از هم صحبتی لذت ببریم

ولی بابد بگم تمام اون یه ساعتی که اونجا بودم به احترام دعوت یکی از دوستام بود

واقعا کلافه کننده بود 

حضور کنار ادم هایی که تمام معنای زندگی روشن تو قهوه خوردن و سیگار کشیدن می دیدین کسایی که فقط برای کلاس گذاشتن کتاب های شعر میگرفتن دستشون و جالب این بود که کاملا واضح بود بعضی ها از بودن تو اون جمع اذیت میشدن ولی جوری رفتار میکردن انگار خفنه

سوال اینجاست چی باعث شده جایی باشیم که حالمون خوب نیست و کلافمون میکنه؟

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

خوب عنوان خیلی شلوغ شد 

اینجا بودم 

چی باعث میشه خودمون مجبور کنیم به کارهایی که دوست نداریم

مجبور کنیم ادا کسی دربیاریم که نیستیم 

وقتی داریم از دود سیگار خفه میشیم و یا از تلخی قهوه حالمون به هم میخوره چرا ادا درمیاریم؟

ایا قرار بهمون مدال بدن ؟ ازمون سپاسگذاری کنن یا چی

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه زیبایی زندگی به اینه که خودمون باشیم 

شور هرچی درنیاریم 

راجب انسانیت حرف بزنیم راجب شعر و ادبیات حرف بزنیم ولی نه طوری که حال ادم از حرف های خودمون هم به هم بخوره

از روانشناسی های زردی که حفظ کردیم و حتی معنیش و هم نمیدونیم 

منم اصلا درک نمیکنم این کارها رو نمیدونم‌چرا چنین تیپهایی فقط تو ایران دیده میشن 

خیلی عجیبه

تاحالا این قدر از نزدیک لمس نکرده بودم

طبیعیه به نظرم، گذشت زمان خیلی چیزا رو عوض میکنه

چی طبیعیه?

2738

گاهی نشناختن خودمون و چشم بسته دنبال کردن جمع باعثش هست

اینکه قبل عمل کردن یک دقیقه مکث نکردی که از خودت بپرسی

واقعا من اینو میخوام؟

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
خوب عنوان خیلی شلوغ شد  اینجا بودم  چی باعث میشه خودمون مجبور کنیم به کارهایی که دوست ند ...

از نبودن عزت نفس ناشی میشه 

اینکه طرف خودش هم‌خو‌شو قبول نداره و‌ باید نقش بازی کنه 

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
گاهی نشناختن خودمون و چشم بسته دنبال کردن جمع باعثش هست اینکه قبل عمل کردن یک دقیقه مکث نکردی که از ...

اصلا طرز رفتارشون برام عجیبه این که این گروه از کجا شروع شد و چه جوری به اینجا رسیده و نمیدونم

ولی دیدم که حال اکثرشون با جمع خوب نبود

نمیشه از ظاهرا آدما چیزی فهمید 

تو از کجا مطمئنی ک تظاهر کردن 

شاید واقعا طرف شخصیتش همین بوده

سیگار و قهوه ام چیز عجیبی نیس 

خیلیا کشیدن سیگار بهشون آرامش میده آرومشون میکنه

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
این ادا ها نداشتن تجربه ترس از خود بودن وطرد شدن بخاطر. کلی مطلب روانشناسی زرد که میگه همه ما خاصیم ...

دقیقا 

ولی موضوع اینه طرد شدن از طرف کی؟

کسی ادم مجبور نکرده یک روز در هفته بیاد تو کافه و این جمع تحمل کنه

بعضی ها شدیدا حالشون خوب بود کاملا حضورشون معنا داشت برای خودشون از حرف های زده شده لذت میبردن ولی واقعا جمعی نبود که برای همه لذت بخش باشه

اصلا طرز رفتارشون برام عجیبه این که این گروه از کجا شروع شد و چه جوری به اینجا رسیده و نمیدونم ولی ...

منم همچین چیزایی دیدم

ولی برای من بدتر بوده، واقعا از همچین وضعیتی لذت میبردن...

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2706