2752
2734
عنوان

حس ششمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 58 پست
میبینمش؟  آره خجالتی دوس داره

اوهوم از اون برنامه ای که هست زودتر میبینیش

گلم حتی دست هم نده و فوق العاده زیاد خجالتی برخورد کن

خدا حواسش به عاشقش هست…این روزام بد میگذره میشه برام دعا کنید،۱۴۰۱/۸/۲۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سنت کمه؟فعلا جدی نیست از طرف اون اما حسش مثبته ولی بچگانست

بالای بیست سالمه گلم

بچگانه یعنی چی؟ بینمون چی میشه🥺🌹

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

خب بگم بگو رابطم با این اقا پسره که در ارتباطم چی میشه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
انگاری جدی نگرفته زیاد

بینمون چیزی نمیشه🥺کراشمه

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
سلام تورو خدا جواب منم بدین حستون در مورد زندگیم؟ رای طلاق رو به خودم میدن؟ طلاقم؟ مهریه؟ اینده ...

عشقم حس میکنم طلاق برات خوب نیست

حداقل تو این برهه از زندگیت

عحله نکن

ببین آخرش طلاق میگیری ولی صبر کن 

خدا حواسش به عاشقش هست…این روزام بد میگذره میشه برام دعا کنید،۱۴۰۱/۸/۲۴