2733
2734

من یه مدته تو یه شرکتی کار میکنم، فردا جمعه هست برنامه ریزی کرده بودم برم بیرون تفریح که رئیس شرکت تو گروه پیام گذاشته که قسمت ساخت و قسمت مونتاژ باید فردا شرکت باشن و کارا رو انجام بدن، من خودم تو بخش ساختش هستم و چون تو قسمت ما یه آقایی کاراش رو بموقع تحویل نداده رئیس هم لج کرده پیام وویس رو هم به کل بخش ساخت که منم شاملش میشم و‌ هم برای بخش مونتاژ تو گروه ارسال کرده. تو وویس تهدید کرده که باید حتی ۲۹م هم برا اضافه کاری بریم و اگه فردا نریم از حقوق خبری نیس 😐

حالا اگه من فردا نرم سر کار چی میشه؟ 

از لحاظ قانونی طوری نمیشه و حق با توعه. ولی خب لج نکن. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا بخوای از اداره کاری پیگیری کنی چقد وقت گیره الان نزدیک عیدیاس فعلا گوش بده به حرفش تا بعد برا سال جدید میتونی بری اداره کار موضوع بهشون بگی 

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
2731
خب خودت داری میگی کارشو انجام ندادن ، اونم دم عید بیچاره حتما کارش عقبه چه شرکتی هستی کارش شیفتی ...

فعلا روز کاری

شرکت لوازم کادویی

خب فقط اونی که کارشو درست انجام مداده رو تنبیه کنه به ماها چه!

2740