2737
2739
عنوان

افزایش قد کودک

7985 بازدید | 11 پست
سلام کسی اطلاعات یا تجربه ای از شربت خاصی داره که بی ضرر و در افزایش قد موثر باشه دخترم چهارسالشه قدش 95 تا 96
سایه عزیزم همه هستی منی .... 18 تیر 92 اومده و منوشوق زندگی دوباره داده.
سلام بجای دارو و این چیزا بفرستش کلاسای ورزشی که قدو بلند میکنن دارو عوارض داره اما ورزش نداره
هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
من شنیدم حجامت قد بچه را بلند میکنه ولی امتحان نکردم طب سنتی میگه باید غذا های گرم و تر بدی مثل حلیم گندم ...عسل....شیره انگور و ارده ساعت 10 شب بچه خواب باشه
💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببریش دکتر بهتره سرخود چیزی نده بهش😳
هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2740
بچه ها واقعا نتیجه ای گرفتین خوودتون با این شربتا متوجه رشد قدیش شدین دکتر تغذیه بردم عکس از مچ دستشم انداختم خوب بود اما دکتر گفت فعلا زوده واس قضاوت درباره قد اما من عجله دارم خخخخخ
من 160 همسرم 181 میدونم عزیز ژنتیک مهم اما میخوام خودمم یکم تلاش کنم اگه راهی هست ژیمناستیکم که میگن فعلا زود ممکنه به استخوناش فشار بیاره