2737
2734
عنوان

دم عیدی دلم خیلی گرفته

172 بازدید | 12 پست

امسال سال خوبی نبود برام. شوهرم و خونوادش بعد از اون همه بلایی که سرم آوردن و اون همه ظلمی که بهم کردن، من و بچه مو از خونه و زندگیمون آواره کردن. ولمون کرد...

ببخشید که اینا رو اینجا مینویسم. دلم خیلی پره خیلی بغض داره. حس کردم فقط با نوشتن و درددل کردن خالی میشم.

یه نفقه خیلی ناچیزی میده برا تمام مخارج زندگ خودم و بچه م. برا خورد و خوراک،لباس،دارو و دکتر، برا تمام اینا ماهی ۲۵۰۰

آخه بخدا تمام اینا رو من میدم پوشک و شیرخشک.

خونواده خودمم خیلی دست و بالشون خالیه. پدرم با حال مریض و پیرمردی و ناتوانی میره نگهبانی ساختمان میده. همینکه توی خونشون زندگی میکنم و خرج و خوراکم به گردنشونه کلی شرمنده م.

بچه م تقریبا ۱ سالشه نمیتونم برم سر کار.مادرم دست و پاش درد میکنه نمیتونه نگهش داره.

لباسای خودم و بچه م دیگه کهنه شده بس که شستم و پوشیدیم. پدرش خیلی آشغاله خیلی پسته. خدا ازش نگذره.الهی حق من و بچه مو ازش بگیره. چون حق ما رو داره به دیگران میده.

میبینه بچه ش لباس کهنه تنشه. عین خیالش نیست براش مهم نیست. حتی ۵۰ هزار تومنم عیدی به بچه ش نداد.

میرم بازار حسرت میخورم که نمیتونم یه دست لباس برا عیدش بخرم.

خدایا پس کجایی. چرا نمیبینی. چرا به دادم نمیرسی.چقد التماست کردم شوهرمو سر عقل بیاری،نشنیدی. چقد التماس کردم حداقل تقاصمونو بگیری،نمیگیری..

امسال برای منم سخت گذشت 

خیلی سخت 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگذره یعنی؟ میاد یه روزی که با دل خوش بخندیم؟

انشاءالله عزیزم 🥺🫂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2740