2752
2734
عنوان

دخالت مامانم

224 بازدید | 30 پست

سلام خانما خوبین؟

خانما من به تازگی شروع کردم بلاگری میکنم و بخاطر کارم نمیرسم زود زود برم خونه مامانم هفته ای یه بار اونم به زور 

البته به مامانم گفتم که تا کارم جا بیوفته موقتی شرایط اینه

الان زنگ زده میگه خودتو افسرده میکنی اخر سر 

ببین دوستت نوا هم بلاگره چقد شاد و شنگوله؟بهش گفتم مادر من مگه اوایل کار اونو دیدی؟مگه میدونی چقد سختی کشیده تا به اینجا برسه؟ منم شرایطم اوکی شد که خونه نمیمونم خلاصه هر چی من میگفتم اونم حرف خودشو میزد برگشته میگه ببین فلانی و فلانی فقط دارن پول خرج میکنن میرن مسافرت و باشگاه و فلان بیسار همسراشونم بیشتر قدردانه تو داری خودتو بدبخت میکنی

میگم مادر من من دوس دارم شرایط زندگیم لوکس باشه برگشته میگه تو سه سالی که ازدواج کردی مگه چیکار کردی فقط دوبار رفتی سفر خارج اخرش افسرده میشی

تو سه سال هم هیچ پیشرفتی نکردین

بخدا دلم میخواد خودمو خفه کنم 

از یه طرف هم جاریم ماشین داره برمیگردن بهم میگن ماشین بخر انگار بدون کار و تلاش پول میدن یه ادم

چیکار کنم؟ دل سردم میکنن از کار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا اصلا هم مثه سابق پولی توش نیس 

آخه مردم آگاه شدن من دارم تو‌دورو اطراف میبینم‌که خیالیا اینستارو‌گذاشتن کنار 

به یه چشم بد هک به بلاگرا نگاه میکنن ، نمیدونم زنا چه اصراری دارن بلاگر شن و‌کل زندگیشون نمایش بدن

حق با مامانته  الان بلاگرا دیگه شدن عضو بیلول جامعه  انقد که همه حا پرن  هیچکدومم ...

وقتی حرفه ای بلد نیستن و کار مفیدی نمیتونن بکنن رو میارن به این چیزا که لاکچری !!! زندگی کنن

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
آخه مردم آگاه شدن من دارم تو‌دورو اطراف میبینم‌که خیالیا اینستارو‌گذاشتن کنار  به یه چشم بد هک ...

فقط بلاگرای چن سال قبل تونستن ‌پولدار شن چون ملت چیزی نمیدونستن در حریان نبودن الان پولی توش نیس چون هم‌اگاه شدن هم انفد بلاگر زیاد شده که هرکدوم کلی اگهی مفتی قبول میکنن تا دیده بشن پسرخاله من ارزانسرا داره داده بود یه بلاگر تبلیغ کنه 

۵ ملیون خاسته بود برا پست گذاشتن 

اینم نداد گف زیاده بعد چنتا پیج تازه کار  اومدن قبول کردن مفت تبلیغ کنن اینم رایگان داد اما بعزدهیم‌نداشت چون پضع مردم خوب نیس خیلی خرید نمیکنن 

وقتی حرفه ای بلد نیستن و کار مفیدی نمیتونن بکنن رو میارن به این چیزا که لاکچری !!! زندگی کنن

افرین واقعا  هم‌بلد نیستن 

فک‌کن تو این گرونی با زور و زحمت پول دربیار ۲۰۰ تومن فیلت... ر شکن بخر ۵۰ تومن نت بده که چی؟؟ مرغ فریز کردن و سیر تفت دادن خدیحه خانومو‌نگا کنی 

من خودم اصلا دیگه فالوو‌نمیکنم یه مدت تو رودروایسی دخترخالمو فالو‌میکردم‌ دیدم خیلی  رو مخه انفالو‌زدم گفتم ببخشید اینستامو‌پاک‌کردم 

والا اینهمه پیج جالب جهانگردی طبیعت خبر و اگاهی و هنری... 

فقط بلاگرای چن سال قبل تونستن ‌پولدار شن چون ملت چیزی نمیدونستن در حریان نبودن الان پولی توش نی ...

دقیقا 

منم پیج‌کاری دارم‌ حتی یه قرون هم برا تبلیغ به بلاگرا ندادم ازشون بدم‌‌ میومد 

البته الان بخاطر یه سری شرایط اکانتمو دی اکتیو‌کردم از اینستا حالم به هم میخوره

2706