2752
2734

من امروز یک روز خوب برای سگ بودن رو شروع کردم چا اون وو توشه خیلی قشنگه🤣🤣

روباه نه دم و زیر چتر ملکه و گابلین و هتل دل لونا و افسانه نوکدو هم ک بشدتتتتتت قشنگن . چتر ملکه و روباه نه دم تو صدر لیست مورد علاقه هامن

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍
من امروز یک روز خوب برای سگ بودن رو شروع کردم چا اون وو توشه خیلی قشنگه🤣🤣 روباه نه دم و زیر چتر م ...

یه روز خوب برای سگ بودنو دیدم خیلی قشگه بکم دختره زشته ولی درکل فیلم خوبی بود

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من امروز یک روز خوب برای سگ بودن رو شروع کردم چا اون وو توشه خیلی قشنگه🤣🤣 روباه نه دم و زیر چتر م ...

چتر ملکه طنزه؟!

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

آهنگ ترانه خیالی هم خیلی قشنگه پارک جیهونِ کراش العالمین توش بازی می‌کنه . 

با شوهرم ازدواج کن رو تازه تموم کردم واقعا محشره . 

اگه تازه کی درامر شدی خنده در وایکیکیرو هم ببین ک جر میخوری از خنده 

عطر _ شیطان من _ بکش خلاصم کن _ او زیبا بود _ مشکلی نیست خوب نباشی _ دوباره ۱۸ سالگی 

ژانراشون چیه 

به جز شیطان من ک دیدم

آقای ملکه زیبایی حقیقی

اینارو دیدم مرسی

خیلی قشنگ بودن زیبای حقیقی و چندین بار دیدم

آهنگ ترانه خیالی هم خیلی قشنگه پارک جیهونِ کراش العالمین توش بازی می‌کنه .  با شوهرم ازدواج کن ...

نه حدود یه سالی میشه  

خنده در وایکیکی که عالیه از بس خندیدم

ترانه خیالی ژانرش چیه

چتر ملکه طنزه؟!

ن به اون صورت . داره ولی کم . عوضش واقعا قشنگه . جوری که از خودش و بچه هایش مراقبت می‌کنه در برابر دسیسه ها و اینکه تا قسمت آخر میبرتت.من واقعا خوشم اومد از ابهت ملکههه . 

قبلاً هم ازش سریال سیگنال رو دیده بودم ژانر پلیسی فانتزی واقعا قشنگ بود . 

ن به اون صورت . داره ولی کم . عوضش واقعا قشنگه . جوری که از خودش و بچه هایش مراقبت می‌کنه در برابر د ...

پس میرم شروعش کنم

از تعطیلیای عید میخوام استفاده بهینه بکنم 

پایانش ک شاده ؟!وقتی پایان غمگین باشن تاچند روز فکرم درگیرش میشه🥲🤧

نه حدود یه سالی میشه   خنده در وایکیکی که عالیه از بس خندیدم ترانه خیالی ژانرش چیه

تاریخی ن براساس واقعیت . فانتزی . عاشقانه انتقامی 

بعد من ی سریال دیدم اضافه ی فوق العاده ... خییییلیییی قشنگ بود روون توش بازی می‌کنه و فانتزیه . انگار شخصیت های ی کمیکن ولی نمیدونن و بعد ک میفهمن می‌خوان داستان و عوض کنن

دبلیو هم قشنگه مثل بالاییه ژانرش . لی جون سوک و دونگی توشن🤣🤣اسم دونگی رو یادم نمیاد 

هیلر قدیمه ولی قشنگه . صدای جادو هم قشنگه 

فروشگاه قاتلان رو هم دیدم خوبه اگه اکشن میپسندی 

پس میرم شروعش کنم از تعطیلیای عید میخوام استفاده بهینه بکنم  پایانش ک شاده ؟!وقتی پایان غمگین ...

ن پایانش خوب بود . بگم اسپویل میشه ولی من که جونم جلا پیدا کرد 🤣🤣

تاریخی ن براساس واقعیت . فانتزی . عاشقانه انتقامی  بعد من ی سریال دیدم اضافه ی فوق العاده ... ...

مرسی بابت کمکت خوشگل خانم🫂💙

2706