2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن باو خیلیم قبولیش سخت نی

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2731
اگه میدونستم باید چقدر بخونم خیالم راحت میشد :/ اصلا نمیدونم تلاشم کافی هست یا نه

ب تهش فک نکن

پیوسته بخونی حلع

زیادم بزرگش نکن

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
بلی

از الان به فکر کنکور سال بعد نباش ولی ..

به من ربطی نداره ها

ولی تو تابستون که نتایج انتخاب رشته میاد و بعضی ها میرن دانشگاه، حسرت اینو نمیخوری که چرا از مهر نشستم بخونم

حسرت دوسه ماه اخرو میخوری،، :) 

از الان تا کنکور تیر وقت زیاده،من هدفم کنکور اردیبهشته وقتم کمتره،ولی تو وقت داری

با برنامه ریزی درست و اصولی پیش بری،شاید بشه هوم؟

اگه اصلا تلاش نکنی قطعا قبول نمیشی

ولی اگه تلاش شاید قبول شدی.....یعنی احتمالش هست

اینم میدونم نهایی دهن آدم رو آسفالت میکنه😂ولی چی بگم

من خودم یه سال پشت موندم و اینا تجربه های شخصیمه

گفتم شاید به حرف گوش دادی😂😂

من خودم فرهنگیان قبلا برام سخت نبود خواهرزادم تازه پارسال قبول شده خیلی میخوند شاید درروز چندساعت اس ...

خیلی میخوند یعنی مثلا چقدر میخوند؟ ۱۲ ساعت لینا؟

2706