2733
2734
سلام تو خونمون همش بین منو دخترم دعواس لطفا هرکی ادرس مرکز مشاور تربیتی رو داره بهم بگه
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
سلام عزیزم. برو پیش دکتر بهاره زارع کارش عالیه. مطبش هم تو زند هست سر صورتگر ساختمون کیمیا
ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم طبقه ٤ بود. شمارشو یادم نمیاد الان! ممکنه بتونی از ١١٨ بگیری
ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2731
حتما باید اول تلفنی نوبت بگیری
بستگی به تایمت داره ولی فکر کنم جلسه اول ٦٠ باشه. بقیشو مشاورت تعیین میکنه
2738
سلام عزیزم. برو پیش دکتر بهاره زارع کارش عالیه. مطبش هم تو زند هست سر صورتگر ساختمون کیمیا

منم رفتم پیش دکتر بهاره زارع خیلی کارشون خوب بود ولی آدرسشون از ساختمان کیمیا رفته بیست متری سینما سعدی نبش معدل ساختمان سال طبقه ۴ شماره تماس ۰۹۲۱۷۲۶۸۸۷۰