2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شانس گ.ه ماست خواهر 

بازم هرچی که خدا میدونه کشیدم هنوز ادامه داره فلانی که من میشناسم هرجیزیو که من میخواستم تجربه کرده یه اشک هم ازش ندیدم

هرکی گفت تنهات نمیزارم .........بگو تا چند دقیقه 🥲
بازم هرچی که خدا میدونه کشیدم هنوز ادامه داره فلانی که من میشناسم هرجیزیو که من میخواستم تجربه کرده ...

دیگه دنیا جای بی رحمیه و عدالتی در کار نیست .

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸

به نظرم باید از اول عمر تا اخر عجر یه نفر رو در نظر گرفت بعد اینو گفت.

چون کار دنیا هیچ معلوم نیست یهو آدما رو سورپرایز میکنه

ممکنه یه چیزی از نظرمن معمولی باسه ولی از نظر طرف مقابلم رنج و سختی و بدبختی باشه

الهی به امید خودت...  
2738
موافقم دنیا اصلا عدالت نداره

دنیا انگار یه جوریه  که اونایی که سختی گشیدن یذره آی خوش از گلوشون پایین نره ثانیه ها دقیقه ها ساعت ها روزها هفته ها بازم ادامه داره این چرخش تا مرگ نمید نم چرا

دنیا همینجوره عزیزم،هزار تا مثال میتونم برات بزنم که اونایی که سختی کشیدن از اول عمر هیچ وقت اوضاع براشون بهتر نشده همیشه یه چیز جدید پیش میاد براشون

هر کجا باشم غمت هست....
به نظرم باید از اول عمر تا اخر عجر یه نفر رو در نظر گرفت بعد اینو گفت. چون کار دنیا هیچ معلوم نیست ...

بازم دنیا عدالت نداره میگن هرچه کنی به خود کنی حتی یه کاریم نکنیم باید چند برابر سختی بکشیم که به حقمون نبوده  

به نظرم باید از اول عمر تا اخر عجر یه نفر رو در نظر گرفت بعد اینو گفت. چون کار دنیا هیچ معلوم نیست ...

دقیقا من اینو تجربه کردم ، یه بار داشتم با یه نفر درد دل میکردم یه خانمی اونجا بود شنید و گفت چقدر مشکلاتت کوچیک و خنده داره .  سری بعد که منو دید و بقیه ی ادامه زندگیمو فهمید ، همون آدمی که گفت مشکلاتت کوچیک و خنده داره گفت چقدر داری سختی میکشی  چجوری تحمل میکنی

راضیم به رضای تو
دنیا همینجوره عزیزم،هزار تا مثال میتونم برات بزنم که اونایی که سختی کشیدن از اول عمر هیچ وقت اوضاع ب ...

مگ دنیا جهنمه

چرا نباید آب خوش از گلو بره پایین

چرا این سختی ها یه ثانیه هم تموم نمیشه

چرا هرچیزی که بخوایم حتی آرامش رو یکی دیگه براورده میشه خواهر اوضاع داغونههه

2706